İHALE DOSYASI

İhale Dosyası

13 Haziran İhale Dosyası

Komutanlık, cihaz alımı yapacak
Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı, portatif ultrasonik test cihazı ve lastik tekerlekli mobil x-ray radyografi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 9/A Kat:2 adresindeki Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında komisyon başkanlığından temin edilebilir.

 

Gölcük Tersanesi, boya alacak
Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı; 1,2 ve 9 nolu yüzer havuzların su jeti raspası ve boyası hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 10 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’te Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında komisyon başkanlığından temin edilebilir.

 

İSU, atıksu terfi inşaatı yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Darıca ve Gebze ilçeleri atıksu terfi, şebeke, tünel-mikro tünel ve toplayıcı hatları inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 500 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

KOÜ, yedekleme sistemi ve ram alacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, 1 adet yedekleme sistemi, 1 adet ram, 25 adet kenar anahtar tip-1 24 port, 15 adet kenar anahtar tip-1 48 port alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da KOÜ Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 140 TL karşılığında rektörlükten temin edilebilir.

 

İCRALAR

 

2 bin 500 TL’ye bilgisayar ve TV satılacak

Körfez İcra Dairesi; 1 adet ofis malzemesi, 1 adet Philips marka masa üstü toplama bilgisayar (700 TL), 1 adet Vestel marka 102 ekran LCD TV (1000 TL) ve 1 adet Vestel marka dizüstü bilgisayarı (750 TL) satışa çıkarıyor. İhale yarın saat 10.00’da Körfez Güney Mahallesi Petrolcüler İş Hanı No:74 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

15 bin TL’ye hidrolik pres satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul 100 tonluk hidrolik presi satışa çıkarıyor. İhale 28 Haziran Salı günü saat 11.30’da Gebze OSB Pelitli Köyü’ndeki Öztaş Zımpara’da yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

İzmit’te 1 milyon TL’ye bina satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, İzmit Veliahmet Mahallesi İnönü Caddesi ile Fethiye Caddesi mevkiinde 281 ada 45.parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz, arsa ve bina niteliğindedir. Taşınmaz üzerinde zemin kat+3 normal kat olmak üzere 4 katlı bina mevcuttur. Binanın zemin katında iki adet işyeri, normal katlarda 5 adet ticari büro olarak işyeri bulunmaktadır. Bina ısınma sistemi doğalgaz kombilidir. Bina, yapılı ve  kullanımdadır, imarı ticaret alanı kullanımında bitişik nizam 4 kattır. İhalesi bugün saat 10.30’da Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 1 milyon 5 bin 647 TL olarak belirlendi.

 

2 bin 500 TL’ye Renault satılacak

Kocaeli 7. İcra Dairesi, 19 AF 081 plakalı 1990 model Renault marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın sol aynasında kırık olduğu ve muhtelif yerlerinde de ezik ve paslanmaların olduğu tespit edilmiştir. İhale yarın saat 10.15’te İzmit Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Ford Mondeo satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 DK 8833 plakalı 2009 model Ford Mondeo marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. İhalesi 16 Haziran Perşembe günü saat 15.35’te Gebze Sultan Orhan Mahallesi 1120 Sokak No:16 Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

1234 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER