İHALE DOSYASI

İhale dosyası

14 Haziran ihale dosyası

İzmit Belediyesi akaryakıt alacak

İzmit Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, akaryakıt alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Meslek lisesine spor salonu yaptırılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi, Karamürsel ilçesinde 100 Yıl Endüstri Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonu yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

KOÜ hastanesinde bina onarımı yapılacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği, 6 grup yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’te üniversite hastanesinin başhekimlik toplantı salonunda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında üniversite hastanesinden temin edilebilir.

 

İSU, hazır beton alacak
İSU Genel Müdürlüğü, hazır beton alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kent genelinde ağaç çukuru açtırılacak
Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, kent genelinde ağaç çukuru açım hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

12 bin 500 TL’ye tavan vinci satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul C MAK marka 5 ton kapasiteli tavan vincini satışa çıkarıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 15.15’te Gebze Adem Yavuz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:51 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Skoda Fabia satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 41 R 7520 plakalı 2011 model Skoda Fabia marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın plakalarının olmadığı, muhtelif ezik ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhale 14 Haziran Salı günü saat 11.20’de Kızılırmak Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 30 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Nissan Qashqai satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 VJ 925 plakalı 2014 model Nissan Qashqai marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı ise bulunmamaktadır. İhale bugün saat 10.00’da Gebze Barış Mahallesi Koşuyolu Caddesi 1801 Sokak No:11 adresindeki Çelikel Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 95 bin TL olarak belirlendi.

 

Benzinli motor satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 10 adet 4 silindirli benzinli motoru satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.30’da Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik’te yapılacak. Tanesi bin TL olarak belirlenen malın toplam muhammen bedeli ise 10 bin TL olarak belirlendi.

1377 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER