İHALE DOSYASI

İhale dosyası

15 Haziran ihale dosyası

Gölcük Belediyesi, çöp nakli hizmeti alacak

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çöp toplama ve toplanan çöplerin nakli hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de Gölcük Belediyesi Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Çayırova Belediyesi ağaç satın alacak

Çayırova Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, muhtelif caddelerde dikilmez üzere ağaç alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında 1030 adet ağaç ve 100 litrelik paketlerde 500 adet ithal torf alımı yapılacak. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 10.30’da Çayırova Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri tıbbi cihaz alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 29 kalem tıbbi cihaz alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Haziran Salı günü saat 14.00’te Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresindeki Kamu Hastaneleri Birliği’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında kamu hastanelerin birliğinden temin edilebilir.

 

Polis projesine malzeme alınacak

İçişleri Bakanlığı Kocaeli Valiliği, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne ait “Kocaeli’nin yarınları emniyetle şekilleniyor” projesi kapsamında malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhaleyle; takım elbise ve ayakkabı, okul ayakkabısı ve kıyafeti, kırtasiye malzemeleri, bilgisayar, yazıcı, projeksiyon cihazı, ayaklı projeksiyon perdesi taşınabilir diskten oluşan 25 kalem malzeme alımı yapılacak. İhale 24 Haziran Cuma günü saat 14.30’da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 30 TL karşılığında valilikten temin edilebilir.

 

Gebze Belediyesi’ne güvenlik kamerası alınacak

Gebze Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, güvenlik kamerası poe switch ve kablo alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında; iç ortam ahd kamera 130 adet, dış ortam ahd kamera 80 adet, dış ortam ip kamera 80 adet, ahd kayıt cihazı 15 adet, poe switch 8 port 10 adet, cat 6 kablo 10.000 metrelik alınacak. İhale 23 Haziran Perşembe günü saat 10.30’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de prefabrik bina satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi; 1 adet toplama bilgisayar kasası, 1 adet 2 katlı mavi renkli bir katı 21.00 m2, olan toplam: 42.00 m2 prefabrik bina, 1 adet sarı renkli transpalet ve 5000 kilogram 5 tonluk kırık tahta parçası çam odununu (100,00 tl/ton) satışa çıkarıyor. İhale 24 Haziran Cuma günü saat 14.10’da Gebze Organize Caddesi Ceren Sokak No:44’teki Balçık Köyü’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Top işleme ve boru diş çekme makinası satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi; 1 adet menkul Çin malı yeşil renkli top işleme makinası ve  1 adet menkul KNC marka boru diş çekme makinasını (demote) satışa çıkarıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 14.45’te Gebze Adem Yavuz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:51 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 4 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

35 bin TL’ye Fiat Ducato satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 34 UZ 7735 plakalı 2011 model Fiat Ducato marka minibüsü satışa çıkarıyor. Minibüsün şanzımanı, akisi, radyatörseti, far ve stop lambalarının, ön panjuru, konsol ve torpidosu, kapı döşemeleri, sağ yolcu koltuğu ve arka kısımdaki tüm koltuklarının, radyatör fan ve davlumbazının olmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 17 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Darıca Kazımkarabekir Mahallesi İstasyon Caddesi No:365 adresindeki Aydın Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Fiat Fiorino satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 LB 1733 plakalı 2014 model Fiat Fiorino marka aracı satışa çıkarıyor. Tekerlekleri normal olan aracın ön tamponunda ve muhtelif yerlerin çiziklerin mevcut olduğu tespit edilmiştir. Aracın arka kapı sağ kısmında hafif ezik vardır. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhalesi yarın saat 14.00’te Gebze Center AVM arkasındaki Asırtaş Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

1381 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER