İHALE DOSYASI

İhale Dosyası

17 Haziran İhale Dosyası

Araç üstü hidrolik teleskobik platform alınacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Gölcük Bakım Onarım ve Istihkam Komutanlığı, araç üstü hidrolik teleskobik platform (montaj dahil) alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekililer katılabilecek. İhalenin dokümanı 1 TL karşılığında Gölcük ihale komisyonu başkanlığından temin edilebilir.

 

İSU, çamur yakma ve enerji üretim tesisi yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, çamur yakma ve enerji üretim tesisi inşaatı yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Öğrenci yurdu etüt proje hizmeti alınacak

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Yavuz Selim Yurdu 2000 kişi yurt idare bina loj Kandıra yurt bina Karamürsel Gazanferbilge Yurdu Sosyal Tesisi deprem dayan belirli güç proje hazirlanması ve yürürlüğe mevzuata ilişkin zaruri düzenlemeler projelendirilmesi yaklaşik maliyet hazirlanmasi hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında; 2000 kişilik yurt binası, 5 Adet Sosyal Tesis-idari bina 1 adet, Lojman 3 adet, kazan dairesi+çamaşırhane, Kandıra 500 kişilik yurt binası A+B+C, Karamürsel Gazanfer Bilge 500 kişilik öğrenci yurt binası 4 Adet,Lojman 1 Adet, yaptırılacak. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Kocaeli Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Kandıra Belediyesi araç kiralayacak

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü; sürücülü, sürücüsüz ve yakıtsız araç kiralama hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında; 2 adet sürücüsüz ve yakıtsız çöp kamyonu kiralama (107 takvim günü), 3 adet sürücülü ve yakıtsız kırkayak damperli kamyon kiralama (107 takvim günü), 3 adet sürücülü ve yakıtsız damperli kamyon kiralama (107 takvim günü) işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Kandıra Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

18 bin 270 TL’ye prefabrik bina satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet 173 metrekare hafif prefabrik binayı satışa çıkarıyor. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 10.15’te Gebze Kömürcüler İhtisas O.S.B. Fuat Eegenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 18 bin 270 TL olarak belirlendi.

 

Bin TL’ye 106 ekran LCD TV satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet Philips marka 106 ekran LCD televizyonu satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 14.45’te  Çayırova Akse Mahallesi 2407 Sokak Merkür City No:30 A Blok İç kapı no:13 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli bin TL olarak belirlendi.

 

Bin 500 TL’ye mobilet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet mavi renkli eksik, aküsü olmayan Ramzey marka mobileti satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 13.30’da Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Audi A4, 90 bin TL’ye satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 BE 661 plakalı, 2010 model Audi A4 marka aracı satışa çıkarıyor. Lacivert  renginde olan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. Tekerlekleri normal ve kullanılabilir durumda olan aracın muhtelif yerlerinde çizikler mevcuttur. İhalesi 28 Haziran Salı günü saat 14.15’te Gebze Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 90 bin TL olarak belirlendi.

973 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER