İHALE DOSYASI

İhale dosyası

23 Haziran ihale dosyası

Komutanlık, hidrolik teleskobik platform alacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı, araç üstü hidrolik teleskobik platform alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Ağustos Perşembe günü saat 14.00'te Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı'nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin doküman 1 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı'ndan temin edilebilir.


Büyükşehir, eğitim kursu hizmeti alacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, meslek ve sanat eğitimi kursları hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 15 Temmuz Cuma günü saat 14.30'da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanın 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Gölcük Belediyesi, çöp toplama hizmeti alacak

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çöp toplama ve nakil hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında, 2 adet damperli kamyon, 1 adet yol yıkama sileme aracı, 1 adet konteyner yıkama aracı ve en az 2012 model olmak şartıyla; 10 adet büyük sıkıştırmalı araç, 2 adet sıkıştırmalı araç, 1 adet kontrol aracı ile en az 2014 model olmak şartıyla da; 1 adet 15 tonluk yıkama aracı, 2 adet yol süpürme aracı ( 6 m3) ve  1 adet yol süpürme aracı ( 4 m3) alımı yapılacak. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.002de Gölcük Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri güç kaynağı alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 5 kalem kesintisiz güç kaynağı alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 11.00'de Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresinde bulunan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği  Satınalma Birimi'nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

Körfez Belediyesi temizlik hizmeti alacak

Körfez Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ot biçimi ve temizliği hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale yarın saat 10.30'da Körfez Belediyesi'nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında Körfez Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Renault Lander satılacak 

Kocaeli 4. İcra Dairesi, 41 PY 358 plakalı, 2008 Model Renault marka Lander tipli kamyonu satışa çıkarıyor. Aracın;sağ-sol basamaklarının kırık, sağ üst dikiz ayna kabının kırık, ön metal tampon vuruk, ön lastikler eski, diğer tüm lastikler iyi durumda olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. Ayrıca, aracın takometresi bulunup teybi ise yoktur. İhalesi bugün saat 15.00'de Kartepe Köseköy Mahallesi Estergon Caddesi No:4 adresindeki Nuh Beton A.Ş.'de yapılacak. Malın muhammen bedeli 140 bin TL olarak belirlendi.

 

15 bin TL'ye hidrolik pres satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul 100 tonluk hidrolik presi satışa çıkarıyor. İhalesi 28 Haziran Salı günü saat 11.40'ta Gebze Organize Sanayi Bölgesi Pelitli Köyü Öztaş Zımpara Taşları'nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.


80 bin TL'ye Mercedes minibüs satılacak

Kocaeli 5. İcra Dairesi, 34 DF 4397 plakalı 2012 model Mercedes Benz marka Sprinter model aracı satışa çıkarıyor. Aracın anahtar ve ruhsatının olmadığı tespit edilmiştir. Aracın sol arka farının kırık olduğu, ön tamponun sağ köşe kısmında sürtme izi ve çizik tespit edilmiştir. Aracın muhtelif yerlerinde de ufak çapta çizikler mevcuttur. Araçta  17 koltuk bulunmaktadır. İhalesi 29 Haziran Çarşamba günü saat 10.30'da İzmit Sanayi Mahallesi'nde bulunan Özcan Yol Yardım ve Otopark Hizmetleri'nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 80 bin TL olarak belirlendi.

 

Matkap tezgahı satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul matkap tezgahını satışa çıkarıyor. İhale 28 Haziran Salı günü saat 12.00'de Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Öztaş Zımpara Taşları Makine'de yapılacak. Malın muhammen bedeli bin TL olarak belirlendi.

1604 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER