İHALE DOSYASI

İhale dosyası

24 Haziran ihale dosyası

İlaç hazırlama setleri alınacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi, 2016 yılı kemoterapi robotik/ otomatik ilaç hazırlama ve uygulama setleri alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da hastanenin başhekimlik toplantı salonunda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

Belediye, gasilhane yaptıracak

Çayırova Belediyesi, Akse Mahallesi Gasilhane ev yapımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 26 Temmuz Salı günü saat 10.30’da Çayırova Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Gebze’de lise binası onarılacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gebze İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bina onarım işi yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 21 Temmuz Perşembe günü saat 17.00’de Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 350 TL karşılığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şubesi’nden temin edilebilir.

 

Başiskele Belediyesi park yaptıracak

Başiskele Belediyesi Kullar Tepecik Mahallesi Park yapımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Başiskele Belediyesi Yuvacık Hizmet Binası’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Orman ve Su İşleri tabela yaptıracak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kocaeli Şube Müdürlüğü, profil ayaklı sac askılı çift yönlü tabela yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da Başiskele Ovacık Mahallesi Hasat Sokak No:1 adresindeki Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kocaeli Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında müdürlükten temin edilebilir.


İCRALAR

Gebze’de kantar satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet kantarı satışa çıkarıyor. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 11.30’da Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Fuat Ergenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 47 TL olarak belirlendi.

 

Kafeterya malzemeleri satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 1 adet muhtelif kafeterya malzemesini satışa çıkarıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi Sosyal Tesis karşısı yemekhane binasının altında yapılacak. Malın muhammen bedeli 24 bin TL olarak belirlendi.

 

23 bin TL’ye dikiş makinesi satılacak

Körfez İcra Dairesi, 1 adet dikiş makinesini satışa çıkarıyor. İhalesi 2 Ağustos Salı günü saat 10.00’da Körfez Here 17 Ağustos Mahallesi Kuşkonmaz Sokak No:3/4 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 23 bin TL olarak belirlendi.

 

Volkswagen Jetta 55 bin TL’ye satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 YA 9274 plakalı 2012 model Volkswagen marka Jetta model aracı satışa çıkarıyor. Manuel vitesli olan aracın muhtelif yerlerinde hafif çizikler bulunuyor. Aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. İhalesi 13 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Gebze Sultan Orhan Mahallesi 1120 Sokak No:16 adresindeki Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 55 bin TL olarak belirlendi.

975 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER