İHALE DOSYASI

İhale dosyası

27 Haziran ihale dosyası

Büyükşehir, asfalt plenti alacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, 240 ton/saat kapasiteli asfalt plenti (kurulum dahil) alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Temmuz Cuma günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Başiskele’de okulun çatısı onarılacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Başiskele Tüpraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çatı onarım işleri yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 16.30’da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 350 TL karşılığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şubesi’nden temin edilebilir.

 

TÜBİTAK’ta yol ve spor sahaları yaptırılacak

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, TÜBİTAK Yerleşkesi’nde yol ve spor sahaları yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

 

Büyükşehir, 99 adet fırın yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanlığı, Kocaeli mahallelerinde ortak kullanım amaçlı fırın yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında 99 adet betonarme karkas köy fırını yapılacak. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 09.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR 

Bin TL’ye matkap tezgahı satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul matkap tezgahını satışa çıkarıyor. İhale yarın saat 12.00’de Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Öztaş Zımpara Taşları’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Ramzey motosiklet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet gri renkli, akülü Ramzey marka yeni motosikleti satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 12.00’de Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 700 TL olarak belirlendi.

 

113 bin TL’ye daire satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, Darıca Mahallesi mevkii 2111 ada 1 parseldeki taşınmazda A blok 1. kattaki 5 nolu bölümü satışa çıkarıyor. Taşınmazın bulunduğu binada her katta 4 daire bulunmaktadır. 3+1 olan daire net 98 metrekaredir. Yapı olarak ise yaklaşık 21-30 yıllıktır. Taşınmaz Çayırova Tren İstasyonu’na ve Bayramoğlu Mahallesi’ndeki yazlık evlere çok yakın bir konumdadır. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Gebze Adliyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 113 bin 751 TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Fiat Linea 30 bin TL’ye satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 34 EU 0702 plakalı 2013 model Fiat marka Linea model aracı satışa çıkarıyor. Aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca aracın anahtar  ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhalesi 29 Haziran Çarşamba günü saat 12.00’de Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No:5 adresindeki Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 30 bin TL olarak belirlendi.

2151 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER