İHALE DOSYASI

İhale dosyası

28 Haziran ihale dosyası

Komutanlık, kalaysız zehirli boya alacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz İkmal Merkez Komutanlığı, 2 kalem kalaysız zehirli boya alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 18 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 9/A Kat:2 Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.


Havalandırma ve yangın tesisatı yaptırılacak

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kent meydanı yer altı otoparkı 2 etap için havalandırma, yangın ve elektrik, kamera tesisatı ve inşaat işleri yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 14.30’da Derince Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İnfaz kurumu DKP oval profili alacak

Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, 8 kalem DKP Oval profil alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 14.00’te Kandıra Karayolu Çal mevkii No:11 adresinde bulunan Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 20 TL karşılığında Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan temin edilebilir.

Kamu hastaneleri cerrahi alet alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 7 kısım (307 kalem) cerrahi alet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 11.30’da Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresindeki Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Satınalma Birimi’nden temin edilebilir. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

İCRALAR 

Bilgisayar, LCD ve yazıcı satılacak

Körfez İcra Dairesi; 1 adet Fujitsu LCD ekran ve Vento ibareli kasa (toplama bilgisayar 700 TL), 1 adet HP lazer jet 3050 ibareli yazıcı fax makinesi (150 TL) ile 1 adet HP CNF dizüstü bilgisayarı (1000 TL) satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.20’de Körfez Güney Mahallesi Petrolcüler İşhanı No:74 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 50 TL olarak belirlendi.

 

Triyajlama tesisi satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi,1 adet kömür eleme triyajlama tesisini satışa çıkarıyor. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Fuat Ergenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin 750 TL olarak belirlendi.

 

Derince’de 55 bin TL’ye dükkan satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, Derince Sırrıpaşa Mahallesi Denizciler Caddesi mevkii 4497 ada 16 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. 5 katlı olan taşınmazdaki daire dükkan niteliğindedir. Dükkanın kullanım alanı 27 metrekaredir. İhalesi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 55 bin TL olarak belirlendi.

 

Fiat Doblo Cargo 20 bin TL’ye satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 59 KT 054 plakalı 2011 model Fiat marka Doblo Cargo model aracı satışa çıkarıyor. Aracın muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler olduğu, sol arka çamurluğunun darbeli olduğu, lastik ve döşemelerin eski olduğu tespit edilmiştir. Aracın kontak anahtarı ve ruhsatının olmadığı da belirlenmiştir. İhalesi 13 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de Doğan Vinç ve Kurtarıcılık’tan temin edilebilir. Malın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

1552 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER