İHALE DOSYASI

İhale dosyası

30 Haziran ihale dosyası

Körfez Belediyesi korkuluk yaptıracak

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çelik konstrüksiyon yapı, demir doğrama, ferforje kapı, korkuluk yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

KOÜ’de hastaneye tıbbi malzeme alınacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği, TPN ünitesi 8 kalem tıbbi ve sarf malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

Depreme dayanıklılık projesi hazırlanacak

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli-Gebze İlyasbey Vergi Dairesi Müdürlüğü hizmet binasının depreme dayanıklılığının belirlenmesi, güçlendirilmesi için proje hazırlanması ve projelendirilmesi ile yaklaşık maliyetin hazırlanması hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 14.30’da Kocaeli Valiliği’nde bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde  yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında müdürlükten temin edilebilir.

 

Belediye, basım ve tanıtım hizmeti alacak

İzmit Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü; billboard, megalight, raket ve köprü görsellerinin tasarım, basma, asma, sökme, bakım onarım ve temizlenmesi hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 1 Temmuz Cuma günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi 2. kat toplantı odasında yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İzmit’te üniversiteli pazar yeri yapılacak

İzmit Belediyesi, üniversiteli pazarı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 10.30’da İzmit Belediyesi’nin toplantı salonunda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Körfez’de modifiyeli mebran satılacak

Körfez İcra Dairesi, 1 adet 150 teneke 15 kiloluk Su Bend marka kauçuk modifiyeli mebranı satışa çıkarıyor. İhalesi bugün saat 10.10’da Körfez Güney Mahallesi Petrolcüler İş Hanı No:74 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de kantar satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet kantarı satışa çıkarıyor. İhale 13 Temmuz Çarşamba günü saat 11.30’da Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Fuat Ergenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 47 TL olarak belirlendi.

 

45 bin TL’ye Seat İbiza satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 VM 544 plakalı 2014 model Seat İbiza marka aracı satışa çıkarıyor. Beyaz renginde olan aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilmiştir. Tekerlekleri normal olan aracın anahtar ve ruhsatı ise bulunmamaktadır. İhalesi 1 Temmuz Cuma günü saat 11.00’de Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No:5 adresindeki Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Hyundai marka kamyonet satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 UV 020 plakalı 2007 model Hyundai marka yeni H100 TCI kasa tipli kamyoneti satışa çıkarıyor. Beyaz renginde olan kamyonetin ön kısım far bölgesinde hasar bulunuyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtarı bulunup, ruhsatı bulunmamaktadır. Aracın lastikleri de normal durumdadır. İhalesi 19 Temmuz Salı günü saat 10.00’da Gebze Küçük Sanayi Sitesi Parçacılar Bölümü 1182. Sokak No:1 adresindeki Gücüyeter Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 25 bin TL olarak belirlendi.

435 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER