İHALE DOSYASI

İhale dosyası

13 Temmuz ihale dosyası

TÜBİTAK, çeker ocak alımı yapacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Araştırma Merkezi (MAM), TÜBİTAK ÇTÜE çeker ocak alımı için ihaleye çıkıyor. İhaleyle 12 adet 180x90x240 cm çeker ocak ve 3 adet 300x90x240 cm çeker ocak alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te TÜBİTAK’ta yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında TÜBİTAK MAM Satın Alma Birimi’nden temin edilebilir.

 

TÜBİTAK MAM güvenlik sistemi alacak

TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, güvenlik sistemi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 3 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’te TÜBİTAK MAM Satın Alma Birimi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında TÜBİTAK’tan temin edilebilir.

 

KYK, yurtlarda LED dönüşümü yaptıracak

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Kocaeli İl Müdürlüğü, KYK Kocaeli Semiha Ayverdi ve Ali Kuşçu Yurtları LED dönüşümü yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale yarın saat 11.00’de Serdar Mahallesi Arızlı Caddesi No:7 adresindeki KYK Kocaeli İl Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında KYK Kocaeli İl Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, hal binasına yangın tesisatı yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, KBB hal binası, dükkanlar ve sosyal tesise ait yangın sprink tesisatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale yarın saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR 

2 bin TL’ye mobilet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet RM2 tipli Ramzey marka mobileti satışa çıkarıyor. İhale 15 Temmuz Cuma günü saat 12.50’de Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin TL olarak belirlendi.

 

İnşaat demiri satılacak

Kocaeli 1. İcra Dairesi, 41100 kilo, eski ve kullanılmış 2.el inşaat demirini satışa çıkarıyor. İhale 27 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de Başiskele Karadenizliler Mahallesi Fakülte Caddesi No:83-85 adresindeki Kızılırmak Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 32 bin 880 TL olarak belirlendi.

 

122 bin 200 TL’ye daire satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, Çayırova Akse Mahallesi mevkii 2067 ada 3 parselde bulunan taşınmazdaki daireyi satışa çıkarıyor. Daire, taşınmaz üzerinden bulunan binanın A8 blok 7.kat 39 nolu dairedir. İhalesi yarın saat 10.00’da Gebze Adliye ek binası mezat salonunda yapılacak. Malın muhammen bedeli 122 bin 200 TL olarak belirlendi.

 

KIA marka araç 67 bin TL’ye satılacak

Kocaeli 5. İcra Dairesi, 41 NY 126 plakalı 2014 model, KIA marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın ihalesi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Özcan Yol Yardım ve Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 67 bin TL olarak belirlendi.

 

Audi Q7 160 bin TL’ye satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 TC 135 plakalı 2009 model, Audi Q7 marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın; sağ ön tamponunun kırık, sağ arka kapı kolunun çatlak ve sağ arka stop camının da kırık olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı ise bulunmamaktadır. İhalesi 25 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’de Gebze Tatlıkuyu Mahallesi Güneyyanyol No:314/A Öztek Otopkarı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 160 bin TL olarak belirlendi.

1468 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER