İHALE DOSYASI

İhale dosyası

14 Temmuz ihale dosyası

Belediye, ferforje kapı ve  korkuluk yaptıracak

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çelik konstrüksiyon yapı, demir doğrama, ferforje kapı, korkuluk yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale bugün saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri görüntüleme hizmeti alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 36 aylık Gebze Fatih Devlet Hastanesi Görüntüleme hizmeti (raporlu) alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Temmuz Perşembe günü saat 11.30’da Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresindeki Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında temin edilebilir.

 

Deniz İkmal Komutanlığı zehirli boya alacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz İkmal Merkez Komutanlığı, 2 kalem kalaysız zehirli boya alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 18 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 9/A Kat:2 Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

 

Büyükşehir Belediyesi asfalt plenti alacak

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, 240 ton/saat kapasiteli asfalt plenti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Temmuz Cuma günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

KOÜ'de hastaneye ilaç hazırlama setleri alınacak

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, 2016 yılı kemoterapi robotik/ otomatik ilaç hazırlama ve uygulama setleri alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da hastanenin başhekimlik toplantı salonunda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

İCRALAR 

Körfez'de Ford Connect satılacak

Körfez İcra Dairesi, 34 DP 5746 plakalı 2010 model Ford marka Connect model kamyoneti satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde hasar ve çizikler olan aracın; jant kapaklarının olmadığı, sol arka kapı darbeli, hasarlı ve camının kırık olduğu sağ lastik havalarının olmadığı, koltuk döşemesinin eski ve yırtık olduğu, lastiklerin eski olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtarı bulunmamaktadır. İhalesi yarın saat 10.00’da Zeki Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 18 bin TL olarak belirlendi.

 

Gazaltı kaynak makinesi satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet Güven marka gazaltı kaynak makinesini satışa çıkarıyor. İhalesi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Çayırova Şekerpınar Mahallesi Hüseyin Demir Caddesi No:52/A adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 3 bin TL olarak belirlendi.

 

Hyundai kamyonet 25 bin TL'ye satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 UV 020 plakalı 2007 model Hyundai marka yeni H100 TCI kasa tipli kamyoneti satışa çıkarıyor. Kamyonetin ön kısım far bölgesinde hasar olup muhtelif yerlerinde ise çizikler bulunmaktadır. Aracın anahtarı olup, ruhsatı bulunmamaktadır. İhalesi 19 Temmuz Salı günü saat 10.00’da Gebze Küçük Sanayi Sitesi Parçacılar Bölümü 1182. Sokak No:1 adresindeki Gücüyeter Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 25 bin TL olarak belirlendi.

 

Körfez'de dikiş makinesi satılacak

Körfez İcra Dairesi, dikiş makinesini satışa çıkarıyor. İhalesi 2 Ağustos Salı günü saat 10.00’da Körfez Hereke 17 Ağustos Mahallesi Kuşkonmaz Sokak No:3/4 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 23 bin TL olarak belirlendi.

1108 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER