İZMİT’TE ŞOK.! İFTARDA GORİL SALDIRISI..!

İzmit’te ŞOK.! İftarda goril saldırısı..!

İşletmeciliğini Murat ve Serhat Gündüzalp kardeşlerin yaptığı Caffe Negra 5. yılında yenilenen yüzü ve göz dolduran menüleriyle Ramazan ayında da yine en çok tercih edilen yerlerden biri oldu

Yeni Cuma Camii yan tarafında kafeler bölgesinde hizmet veren ve  ilimizde her geçen gün daha da gelişen trendleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen Caffe Negra, hem hizmetleri hem de yenilikleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

 

 

Hizmet sektörü adına gerçekleştirdiği yeniliklerle adından söz ettiren Caffe Negra, 5. yılında da yeni yüzüyle hem müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor, hem de görselliğiyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

 

 

KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER

Dış cephesinden iç mekanına, kapalı bahçesine kadar neredeyse tüm mekanda yapılan köklü değişikliklerle yepyeni bir havaya bürünen Caffe Negra, Ramazan ayında da müşterilerine kusursuza yakın bir hizmet sunuyor.

 

 

Kusursuza yakın diyorum çünkü geçen gün olan olay Negra’da biraz güvenlik açığı olduğunun kanıtı. Bilirsiniz gorillerin burunları inanılmaz keskindir ve onlarca kilometre uzaktaki bir kokuyu rahatça alabilirler. Geçen akşam tam iftar saati akıllara durgunluk veren bir olay oldu.

 

 

DARICA’DAN KAÇAN GORİL İZMİT’E GELDİ VE NEGRA’YI BASTI

Darıca Hayvanat bahçesinin en iyi korunan hayvanı Goril Togi tüm güvenlik önlemlerini aşıp Darıca’dan kaçarak kiraladığı sahte plakalı araba ile İzmit’e geldi.

Birkaç akşamdır bu kokular sebebiyle kafesinde sabahlara kadar uluyan Togi, en sonunda gece kazdığı tünelden kaçarak araba kiraladığı anlaşıldı.

Togi’nin Negra’dan gelen hünkar beğendi ve tas kebabı kokularına geldiği, restorana girer girmez hemen hünkar beğendilere saldırmasından anlaşıldı.

Negra’nın sahibi Murat Gündüzalp ve kardeşi Serhat, Togi’yi Negra’da gördüklerinde inanamadılar.

 

 

Müşterilerden birçoğunun hünkar beğendisini, tas kebabını ve kaşarlı Negra köftelerini yiyen Goril Togi, ilk başta korku dolu anlar yaşatmasına rağmen sonrasında herkesin ilgi odağı oldu.

Karnı doyduğu için sakinleşen ve hiç bir hırçın hareket yapmayan Togi’nin etrafa zarar vermemesi için Murat Gündüzalp yanına oturup bu mübarek günde dualar etti.

Kiraladığı arabasına binip Yeni Cuma Camii’nin yan tarafında şehir içine doğru ilerleyen Togi’nin nereye gittiği ise bilinmiyor.

Polis ve özel harekat Togi’nin peşinde.

İftar saati nerden çıkacağı belli olmayan Togi açken çok tehlikeli olabiliyor. Verdiğiniz her yemeği asla yemiyor ve beğenmezse yemek olarak sizi yemeyi tercih edebiliyor.

 

 

3 MENÜ SEÇENEĞİ SİZLERİ BEKLİYOR

Menülerin fiyatları ise oldukça uygun. Caffe Negra’da sizlere 3 menü seçeneği sunuluyor. Sizler için özenle ve oldukça hijyenik bir ortamda hazırlanan menülerde öncelikle güler yüzlü personel tarafından mercimek çorbası getiriliyor. Masada sizleri bekleyen salata iştahınızı kabartırken iftariye tabağında yeşil zeytin, siyah zeytin, domates, salatalık, salam, hurma, kayısı, ceviz, incir, beyaz peynir ve kaşar peyniri bulunuyor.

 

 

Menülerde fiyat sadece ana yemek seçiminizde değişiyor. Eğer ana yemek olarak tavuk sote tercih ederseniz kişi başı 25 TL’ye iftar yapabiliyorsunuz. ‘Güveçte domates soslu kaşarlı köfte benim damak tadıma daha uygun derseniz’  27, 50 TL ödemeniz yeterli oluyor. Bir diğer seçeneğiniz ise size parmaklarınızı yedirtecek Hünkar Beğendi. (Goril Togi’nin tercihi) İftarda tercihiniz Hünkar Beğendi olursa da 34, 50 TL gibi uygun bir fiyata İzmit’in merkezinde kaliteyi yakalayabileceğiniz Caffe Negra’da iftar keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

GORİL TOGİ TEST ETTİ

Goril hem ağzının tadını biliyor hem de kazıklanmıyor..

Goriller hesaplı hayvanlardır. Asla gereksiz yere para harcamazlar. Ancak her zaman kaliteyi ayırt ederler.

Yani bulabilecekleri en kaliteli yemeği en ucuza bulmanın yollarını ararlar. Ayaklarını hep yorganlarına göre uzatan bu hayvanlar Negra’yı test etti ve onayladı.

Eğer bir bildikleri var diyorsanız gitmeniz gereken yer Cafe Negra. İzmit merkezde Yeni Cuma Camii yan tarafında. Tel: 0262 323 01 77.

 

36662 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER