KARDEŞLER ROT BALANS SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ

Kardeşler Rot Balans sektöründe öncü

Kardeşler Rot Balans sektördeki başarısı ve tecrübesiyle uzun yıllardır varlığını sürdürmeye ve büyümeye devam ediyor

Gözde AYDINOL

1974 yılında memleketleri Ağrı’dan, önce Adapazarı’na, 1980 yılında da İzmit’e gelip çırak olarak mesleğe başlamalarıyla bu sektördeki serüvenleri başlayan Fevzi usta ve Saim usta kardeşler, 1980 yılından 1986 yılına kadar iş ortağı olarak beraber çalıştıkları dükkandan 1987 yılında ayrılarak kendilerine ait ilk şube olan 60 m2’lik sanayi şubesini açtılar. Devam eden süreçte 120 m2’lik 2. sanayi şubelerini de açarak işlerine devam kardeşler, depreme kadar olan süreçte kendilerini işlerinde oldukça geliştirerek bilgi birikimi ve tecrübelerini artırdılar.

 

 

Depremden sonra ise yeni sanayi bloklarında 4 dükkandan oluşan 480 m2’lik  yeni yerlerine taşınan kardeşler, 2002’de sanayi dışına kamyon servisi hizmeti vermeye başlayarak  lastik kaplama fabrikalarını da kurdular.  Başarılarıyla sektörde iyi bir yer edinen KARDEŞLER, zaman içerisinde çevre şehirlerde de hizmet vermeye başladılar. Şu anda Yalova ve Bursa’da akü bölge bayiliği bulunan ve Türkiye’nin her yerine lastik kaplama hizmeti veren kardeşler, bünyelerinde toplamda 84 personel çalıştırarak her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyorlar.

 

 

BAŞARININ SIRRI; ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK

Sıfırdan başlayarak bugünkü konuma gelme serüvenlerinde Fevzi BİLEN bu başarı ve büyümenin temelinde; 35 yıllık meslek deneyiminin, çalışma disiplininden ödün vermemelerinin, işleri zamanında yapma kurallarının, kaliteye verdikleri önemin, hedeflerinin ve amaçlarının her zaman müşteriye en iyisini sunmak olduğunun, malzemelerde ve işçilikte en iyi kaliteyi kullanmalarının, zaman içerisinde firmaya oluşan güvenin, bilgi birikiminin ve en önemli kurallarının; ‘’Çalışmak, çalışmak ve çalışmak” olduğunu söylüyor.

 

 

PROFESYONEL EKİP

Kardeşler Rot Balans var olduğu günden beri profesyonel ekiple çalışıyor ve bunun yanı sıra daha önce profesyonelce yapılmayan işleri kaliteli ve profesyonel anlamda yapmanın ilklerini bünyesinde barındırıyor. Özellikle Renk Kaplama uygulamasının profesyonel ve kaliteli olarak ilk kez Kardeşler bünyesinde yapıldığı belirtiliyor. Kardeşler’ in yapmış olduğu çalışmalar ise şöyle; seramik kaplama, ses yalıtımı, 3M cam filmi, 3M su itici, 3M tampon koruma, ozonlama, 3M boya koruma, 3M deri koruma, iç detaylı temizlik, eşik ve kapı koruma bandı, renk değiştirme folyo kaplama, 3M far temizliği, 3M döşeme koruma, 3M motor temizliği ve koruma. Kardeşler bünyesinde Brissa ve Lassa lastiklerinin bayiliği bulunuyor.

 

 

RENK DEĞİŞTİRME FOLYO KAPLAMA İLE ÖZGÜN RENKLER

Renk değiştirme folyo kaplama uygulamasını profesyonel anlamda uygulayan ilk firma olmanın gururunu yaşayan Kardeşler Rot Balans, bu konudaki başarılarını örneklerle gözler önüne seriyor. Bu uygulamada renkler tamamen müşterinin zevkine göre şekilleniyor. Kullanılan malzeme hava kanallı özelliği ile araç yüzeyine zarar vermiyor. Bu uygulama sayesinde araçlar; sıra dışı parlaklık, renk sabitliği ve dayanıklılık, orijinal araç yüzeyinin korunması gibi özelliklere sahip olurken, kadife, gümüş, krom, inci efektliler, deri dokulular parlak-mat, metalik renk seçenekleri sunuluyor. Renk yelpazesi oldukça geniş ve uygulanan kaplama istenildiğinde sökülüyor. Malzeme ve uygulamaya 5 yıl garanti veriliyor.

 

 

SERAMİK BOYA KORUMADA SON NOKTA

Seramik boya koruma işlemi yaygın bir işlem olmasına rağmen Kardeşler bünyesinde Amerika’dan patentli  Matrix isimli ürünle ve profesyonel eller tarafından 5 yıl garanti verilerek yapılıyor. İşlemdeki amaç; yoğun parlaklık sağlama, tüm çevresel aşındırıcılara karşı maksimum ölçüde dayanıklılık, su itici özelliği ile kolaylıkla deterjansız temizlenebilme ve kendi kendini yenileme özelliği sağlama, ağaç reçinesi, kuş pisliği, asit yağmurları ve güneş gibi boyaya zarar verecek etkenlerden koruma özelliği kazandırmayı sağlamak.

 

 

ARACINIZIN YÜZEYİ HEP İLK GÜNKÜ GİBİ 

Cam filmi uygulaması güneşin zararlı ışınlarından koruyor ve ultraviyole ışınlarının etkilerini de % 99 kesiyor.  Yarı yarıya ısıyı da kesme özelliği de bulunuyor ve yarı güvenlik özelliği sayesinde de darbelerde camın dağılmasını önlüyor. Poliüreten yüzey koruma uygulama sayesinde de araçlar taş vurmaları ve çiziklere karşı etkili koruma, kendi kendini yenileme özelliklerini kazanıyor. Uzun süre mükemmel parlaklık sağlanıyor ve araçlar tüm çevresel yıpratıcılardan izole ediliyor. Aynı zamanda mat görünüm seçeneği ve istenildiğinde sökülebilme imkanı da sunuluyor.

 

 

TEK İŞLEMDE MÜKEMMEL SONUÇ

Kardeşler Rot Balans’ın yaptığı işlemler arasında bulunan detaylı temizlik ve iç koruma sayesinde de araçlar hem hijyen hem de uzun süreli korumaya sahip oluyor.  Eğer araçların yüzeyi deri ya da kumaş kaplama ise deri besleyici ürün veya kumaş koruyucu ürün sayesinde dış etkenler sebebiyle derinin çatlaması, yıpranması ve kalıcı leke oluşumu önleniyor ve daha uzun ömürlü kullanımı garantiliyor. Antibakteriyel ürünlerle detaylı temizliği yapılan araçlarda oluşmuş kötü kokular ozonlama tekniği ile yok ediliyor, hassas ve kaliteli ürünler kullanılarak araçlarda hijyen ve bakım sağlanıyor.

 

 

35 YILLIK DENEYİM

Bunların yanı sıra bakım onarım akü ölçümü değişimi, fren testi hızlı ve etkili çizik giderme gibi işlemler de uygulanarak araçların muayeneye hazırlık aşamalarını tamamlayarak, teknik anlamdaki bakımları da dört dörtlük bir şekilde yapılıyor.  Uzun vadede daha yararlı işlemler yapmayı kendilerine ilke olarak edinen Kardeşler Rot Balans; ilerleyen süreçlerde hedef olarak; araç aksesuarları konusunda kendilerini geliştirmeyi ve çevre iller de dahil olmak üzere daha fazla şube açarak hizmetlerini arttırmayı planlıyor.

 

 

Kısacası Kardeşler Rot Balans; araçları hem teknik açıdan hem de görünüm açısından mükemmel bir şekilde size teslim ediyorlar. 35 yıllık deneyim, disiplin, bilgi birikimi, tecrübe, güven, kaliteli ürünler ve kaliteli işlemler, profesyonel ekip ile kendinden emin bir şekilde hizmet verdiğini ve bu sektörde öncü olduklarını vurguluyor.

 

 

ADRES:

İzmit Şube: Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No:94/A 41100 İzmit / KOCAELİ

12118 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER