KARTEPE KONAKLARI'NDA YAZA MERHABA

Kartepe Konakları'nda yaza merhaba

Kocaeli’nin yükselen değeri Kartepe Kent Merkezi, kamu binalarının inşaatları ve yüklenici firmaların inşaat projeleri ile büyümeye devam ediyor.

Bu gelişim içinde kendine daha önce yer bulan ve 144 dairelik 1. etabını oturuma açan FDB Yapı, Kartepe Konakları projesinin 132 dairelik 2. etabını inşa etmeye devam ediyor.

 

 

YENİ KAMPANYA MÜJDESİ

Yatırımcıların büyük ilgi duydukları bölgenin oturuma açık olan birkaç projesinden biri olması özelliği, göz alıcı mimarisi, sosyal olanakları ile bölgenin en kıymetli projeleri arasında yer alan Kartepe Konakları yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde yeni bir kampanyanın da müjdesini verdi.

Kartepe Konakları Proje Satış Müdürü Abdullah Yusuf Dönmez'in yaptığı açıklamaya göre; Daire sahibi olmak isteyen herkesin özellikle istikrarsız ekonomik ortamda faiz oranlarının altında ezilmesini engellemek amacıyla, bahar aylarında başlayan % 0,41 faiz oranı kampanyasının yaz aylarında da devam edeceğini ayrıca inşaatı devam eden 2.Etap’ta ise ‘’0’’ faiz kampanyasının başladığı müjdeledi.

 

 

Nitelikli fakat ulaşılabilir konut üretme misyonunun ışığında imalatlara devam ettiklerini vurgulayan Dönmez, 200 bin TL'den başlayan konut fiyatları ve düşük faiz oranları ile hem yatırımcının hemde nihai kullanıcının yükselen değer Kent Merkezinde kısa sürede maddi ve manevi olarak memnun kalacağını vurguladı.

 

Kampanya detayları ve daha fazla bilgi için;

Kartepe Konakları Tel: 0262 334 00 60 – 61

www.kartepekonaklari.com

3808 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER