KOCAELİ KONSERE DOYACAK..!

Kocaeli konsere doyacak..!

Kentimiz sosyal açıdan oldukça fakir bir kent

Neredeyse tek bir mekan yok akşamları canlı müzik eşliğinde yemek yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla rahat rahat gidip eğlenebileceğiniz...

Neyse ki Hayal Kahvesi geldi.

Ülke genelinde birçok ilde yıllardır sevilen sanatçıları ağırlayan Hayal Kahvesi, yeni yılla birlikte ilimizde de hizmet vermeye başlamıştı.

İlk olarak 31 Aralık 2015’te İskender Paydaş ve Orkestrası’yla İzmitliler’e farklı bir yılbaşı eğlencesi sunan Hayal Kahvesi Kocaeli, ilerleyen zamanlarda da sevilen sanatçılardan; Can Gox, Ferhat Göçer, Selami Şahin gibi isimleri ağırladı.

Ayrıca, kentimizin yetiştirdiği önemli rock gruplarından Mary Jane’in de her Cumartesi sahne aldığı Hayal Kahvesi Kocaeli, önümüzdeki günlerde de önemli isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki 2-3 ayı dolu dolu geçirecek olan Hayal Kahvesi Kocaeli’yle İzmitliler adeta konsere doyacak.

Hayal Kahvesi Kocaeli’de en yakın tarihte, ‘Sufle’ sevilen cover parçalarıyla 17 Şubat Çarşamba saat 21.30’da sahne alacak.

Sonrasında ise Hayal Kahvesi Kocaeli, 20 Şubat Cumartesi günü saat 20.30’da rock müziğin sevilen isimlerinden Teoman’ı ağırlayacak.

Hayal Kahvesi Kocaeli’de daha sonra ise; 26 Şubat Cuma günü Halil Sezai, 27 Şubat Cumartesi Ercüneyt Özdemir, 4 Mart Cuma Nilüfer, 9 Mart Çarşamba Can Gox, 11 Mart Cuma Redd, 18 Mart Cuma Göksel ve 29 Mart Salı günü ise Hakan Altun ile Hüsnü Şenlendirici sahne alacak.

8596 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER