KOCAELİ’NİN İLK MARKA PROJESİ INNOVIA TERRACE

Kocaeli’nin İLK MARKA Projesi INNOVIA TERRACE

Türkiye’nin konut markası Innovia, şimdi eşsiz mimarisi ve üstün kalitesiyle bambaşka bir yaşam alanı sunarak Kocaeli’de yükseliyor

Tülay DURAN

Kocaeli’de inşaat sektöründeki tecrübesiyle başarılı projelere imzasını atan Emiroğlu İnşaat ve Yeşil GYO, yaşamı dört duvarla sınırlamayan ve Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan Innovia konseptini, Terrace Evleri’yle İzmit Bağçeşme’ye taşıdı.

 

 

Kocaeli’nin ilk marka ve en iddialı projesi olan Innovia Terrace’de, tamamı deniz manzaralı villa konseptinde olup, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Innovia Terrace, doğa ile barışık yatay bir yerleşim mimarisi ve farklı ihtiyaçlara cevap veren modüler planlama anlayışıyla tasarlanmış durumda. Böylelikle birbirinden bağımsız planlanan bütün evlerin Körfez’in eşsiz manzarasından yararlanması ve bu manzaraya yönelen teraslarda yaşam kalitenizi artırmanız mümkün.

 


Farklı tercih ve ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan kat planlarıyla Innovia Terrace’de  size uygun bir teras mutlaka bulacaksınız.

 

MÜSTAKİL BAHÇELER

Ayrıca, İzmit’te alışık olmadığımız bu mimaride, dairelerin giriş ve çıkışları tamamen müstakil. Açık alanların tasarımında, özel alanlarla ortak alanlar arasındaki mahremiyet, bu projede ön planda. Böylelikle müstakil yeşil bahçelerde ve muhteşem teras manzarasıyla dostlarınızla keyifli vakit geçirebilir, size ait yaşam alanınızı özelleştirebilirsiniz.

 


Kocaeli’nin ilk marka ve en iddialı projesi olan Innovia Terrace’de, tamamı deniz manzaralı villa konseptinde olup, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.

 

Ayrıca bu projede araziye uygun setler ve kademelerle komşuluk ilişkilerinin de yaşanacağı ortak bahçeler mevcut. İzmit’te yeni bir yaşantının öncüsü olacak Innovia Terrace’de 24 saat güvenlik, günün her saati spor yapma olanağı bulabileceğiniz fitness salonu da yaşama dair diğer ayrıcalıklarınız arasında olacak.

 


Sizlerin mutluluğu için planlanmış, Türkiye’nin konut markası olan Innovia, size ve sevdiklerinize her metrekarede konforu, İzmit merkeze sadece 3 km uzaklıkta sunuyor.

 

TAMAMI DENİZ MANZARALI

İzmit’i yılın dört mevsimi rahat ve konfor içinde yaşamanız için tasarlanan tamamı deniz manzaralı bu projede kapalı otoparkınız yer altında. Sizlerin mutluluğu için planlanmış, Türkiye’nin konut markası olan Innovia, size ve sevdiklerinize her metrekarede konforu, İzmit merkeze sadece 3 km uzaklıkta sunuyor.

 


Müstakil yeşil bahçelerde ve muhteşem teras manzarasıyla evinizde dostlarınızla keyifli vakit geçirebilir, size ait yaşam alanınızı özelleştirebilirsiniz.

 

Farklı tercih ve ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan kat planlarıyla Innovia Terrace’de  size uygun bir teras mutlaka bulacaksınız. Şehri yaşamaya değer kılan bu projeyi, Turgut Mahallesi Taştepe Sokak No:20/A İzmit adresindeki satış ofisi ve şantiye alanından, 0850 333 53 93 çağrı merkezini arayarak veya www.innoviaterrace.com internet adresinden keşfederek siz de mavinin huzurunu evinize getirebilirsiniz.

 


Innova Terrace’de eşinizle ve çocuklarınızla dilediğiniz konfora kavuşacaksınız.

13995 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER