KONAK HASTANELERİ 11 YENİ HEKİMİ KADROSUNA DAHİL ETTİ

Konak Hastaneleri 11 yeni hekimi kadrosuna dahil etti

1995 yılından beri kentimizde sağlık sektöründe var olan Konak Hastaneleri, hizmet alanlarını daha da fazla genişletmek adına kadrosuna kattığı 11 yeni hekimi kamuoyuna tanıttı

Kocaeli’de sağlık sektöründe 1995 yılından beri var olan ve sektörde yoluna emin adımlarla yürümeye devam eden Konak Hastaneleri hizmet alanlarını daha fazla genişletmek adına kadrosuna dahil ettiği 11 hekimi, Beyt'ül Kebap Restoran'da düzenlediği lansman gecesiyle kamuoyuna tanıttı. Program Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, İcra Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal, Yönetim Kurulu Üyesi Opr. Dr. Metin Göklü, İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Eşmeci’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Gecede Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu tarafından hastanenin kadrosuna dahil edilen doktorlar tanıtılırken, 2016 yılında Konak Hastaneleri’nin sağlık vizyonu ve yatırımları anlatıldı.

 

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAKLAR

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Kazım Gündoğdu, hastanenin kadrosuna dahil ettiği doktorların hastanenin gücüne güç katacağını söyledi. Hastanenin 2016 yılında gerçekleştirdiği yatırımlar hakkında da konuşan Gündoğdu, "İzmit hastanemiz kuruluş hikayemizin yazıldığı yer. Aynı zamanda da lokomotif gücümüz. 2015 yılında açtığımız Gebze hastanemiz ise yeni heyecanımız ve bölgesinin en iyi hastanesi. Hasta sayısı, devamlı artan hizmet kalitesi ile beraber büyüyen ve bizler için model alacağımız gurur verici bir hastane. Bu yıl içerisinde açacağımız Adapazarı hastanemiz ise büyüyen kurumsal kimliğimizin ve sağlık vizyonumuzun tacı olacak" dedi.

 

GELECEĞE KOŞUYORUZ

Gündoğdu'dan sonra söz alan Konak Hastaneleri İcra Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal ise Türk sağlık sisteminin son yıllarda kazandığı büyük ivmeyle beraber Konak Hastaneleri’nin de vizyonunu büyüttüklerini belirterek, “Kuruluşumuzla başlayan halkımız için kaliteli ve güven verici hizmet şeklimizi tecrübeli ve akademik kadro yapımız ve modern hastane altyapımızla daha ileri taşıyoruz. Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ve Tüp Bebek Ünitesi başta olmak üzere tüm dallarda 2016 yılının bizim için sağlıkta en güvenilir marka olmanın yılı olacağını düşünüyoruz. Aramıza katılan bu değerli doktor arkadaşlarımızla hızla geleceğe koşuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

KALİTEMİZİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Programda son olarak konuşan Konak Hastaneleri İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ahmet Eşmeci ise, "Konak Hastaneleri olarak mutlu hasta sayısı, ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içindeyiz. Her geçen gün hastalarımızın memnuniyeti ve sağlık hizmeti alma kalitesini artırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Ulusal bir marka olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu alanda önemli paydaşlarla çalışıyoruz. Yatırımlarımız ve altyapı çalışmalarımızla fark yaratarak ilerliyoruz" şeklinde konuştu. 

 

HASTANENİN KADROSUNA KATTIĞI HEKİMLER

Opr. Dr. Turgay Gülecen: 1982 Van doğumlu olan Gülecen, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Gülecen, Konak Hastanesi’nde Üroloji bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Tuğba Aşlı Önyılmaz: 1984 İzmit doğumlu olan Önyılmaz, 2009 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Önyılmaz, Konak Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Öge Gür: 1968 Ankara doğumlu olan Gür, 1992 yılında Ankara Üniversitesi’nden mezun oldu. Gür, Konak Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Songül Bulca: 1974 Kayseri doğumlu olan Bulca, 1998 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bulca, Konak Hastanesi’nde Dermatoloji bölümünde çalışıyor.  

Opr. Dr. Aykut Özdamar:  1967 İzmir doğumlu olan Özdamar, 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Özdamar, Konak Hastanesi’nde Çocuk Cerrahisi bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Akın Kaynarpınar: 1975 Adana doğumlu olan Kaynarpınar, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Kaynarpınar, Konak Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Dr. Muammer Coşkun: 1986 Erzurum doğumlu olan Coşkun, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Coşkun, Konak Hastanesinde Acil Servis bölümünde çalışıyor.

Opr. Dr. Cem Karaçelik: 1976 İstanbul doğumlu olan Karaçelik, 2000 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun oldu. Karaçelik, Konak Hastanesi’nde Kulak-Burun-Boğaz bölümünde çalışıyor.

Doç. Dr. Nazif Aygül: 1972 İsveç doğumlu olan Aygül, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aygül, Konak Hastanesi’nde Kardiyoloji bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Bekir Çimen: 1968 Şanlıurfa doğumlu olan Çimen, 1992 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Çimen, Konak Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Opr. Dr. Şafak Hatırnaz: 1971 Rize doğumlu olan Hatırnaz, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hatırnaz, Konak Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum&Tüp Bebek bölümünde çalışıyor.  

11220 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER