KONU ZEVKLER VE RENKLER İSE ADRESİNİZ GÖNENÇLER

Konu zevkler ve renkler ise adresiniz Gönençler

Tecrübesi, modernliği, renkliliği, çeşitliliği ve kalitesinden ödün vermeyen tutumuyla Gönençler Mobilya & Aksesuar evinizi zevklerinize ve isteklerinize göre dekore edebileceğinizin garantisini vermeye devam ediyor

Gözde AYDINOL

 

Gönençler Mobilya & Aksesuar , 1893’lü yıllarda İzmit’te ticaret yapmaya başlayan Gönenç ailesinin, 1962 yılında da Gönençler Mobilya & Aksesuar Mağazasını kurarak, bugünkü kuşakların yönettiği köklü bir yapı olarak İzmit’lilere hizmet vermeye devam ediyor.

Geniş ürün yelpazesiyle hayranlık uyandıran Gönençlerde en çok dikkat çeken ürünlerin başında aksesuarlar bulunuyor. Köklü bir yapıyla beraber gelenekselliği beraberinde getiren Gönençler’de, birbirinden modern, farklı, sıra dışı, renkli ve cıvıl cıvıl aksesuarlar bulabilir, bu ürünlerle evinizdeki şıklığı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

TEŞHİR  ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR

 

 

Mağaza bünyesinde teşhir ürünleri indirimli alabileceğiniz gibi, bir çok seçenekle de karşılaşabilirsiniz.

Gönençler Mobilya & Aksesuar uzun yıllara dayanan bilgisi ve tecrübesiyle kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermiyor.

 

 

 

Satış sonrasında da vermeye devam ettiği hizmet ile de müşterilerinden takdir kazanıyor.

 

  

 

Rengarenk ve kaliteli mobilyalar, isteğe göre tasarlanan takımlar, Yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, aksesuarlar ve birbirinden farklı ürünlerle büyülenmeye hazır olun!

 

 

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL ÜRÜNLER

 

Gönençler Mobilya & Aksesuar2daki ürünlerle evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Yaklaşan babalar gününe özgü ürünlerle size hizmet veren Gönençler konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

 

 

 

DÜĞÜN  İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR

Düğün sezonun devam etmesi ile birlikte mobilyalarında kampanyalarına devam eden Gönençler, Yatak odası, Oturma grubu ve Yemek odasının bulunduğu evlilik paketini 9.950 TL’ye siz müşterilerinin hizmetine sunuyor.

 

 

 

 

13356 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER