KONU ZEVKLER VE RENKLER İSE; ADRESİNİZ GÖNENÇLER...

Konu zevkler ve renkler ise; Adresiniz Gönençler...

Tecrübesi, modernliği, renkliliği, çeşitliliği ve kalitesinden ödün vermeyen tavrıyla Gönençler Mobilya & Aksesuar evinizi zevklerinize ve isteklerinize göre dekore edeceğinizin garantisini veriyor

Gözde AYDINOL

Gönençler Mobilya & Aksesuar, 1893’lü yıllarda İzmit’te ticaret yapmaya başlayan Gönenç ailesinin, 1962 yılında da Gönençler Mobilya & Aksesuar Mağazasını kurarak, bugünkü kuşakların yönettiği köklü bir yapı olarak İzmit halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu günden beri aynı mağazada hizmet veren Gönençler 2000 m2’lik geniş bir alanla geniş bir ürün yelpazesiyle her zevke hitap edecek ürünleri bünyesinde bulunduruyor.

 


 

EN TREND ÜRÜNLER

Köklü bir yapıya sahip olan Gönençler, aynı zamanda modayı takip etmesi ve en trend ürünleriyle hizmet vermesiyle her kuşağa hem güven veriyor hem de tazelik sunuyor. Rengarenk mobilyaları, birbirinden ilginç bir o kadar da eğlenceli aksesuarları vintage mobilya seçenekleri ile modaya ayak uyduran yapısıyla iddiasını sürdürüyor.

 

 

 

HEM KLASİK HEM MODERN MOBİLYALAR, ŞIK AKSESUARLAR

Kalitesinden asla ödün vermediklerini vurgulayan Gönençler Mobilya & Aksesuar, her zevke hitap eden hem şık ve klasik hem de modern ve trend ürünleri satışa sunarak ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile dikkat çekiyor.

 

 

Gönençler bünyesinde satışa sunulan koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, köşe gruplarını, birbirinden ilginç, sıra dışı, eğlenceli saatler, sehpalar, biblolar, tablolar gibi bir çok aksesuarlarıyla, kaliteyi ve şıklığı tamamlıyor.

 

 

ÜRETİMDE ÜST KALİTE

Gönençler Mobilya & Aksesuar; üretici firmadan alarak satışa sunduğu ürünlerinde müşterilerinin isteği, zevki ve ihtiyacı doğrultusunda üretimleri yapıyor.

 

 

Mobilyalar üretilirken; iskelet demir, ladin, ceviz ağacı, kolay temizleme özelliğine sahip tay tüyü, bufalo ve nubuk kumaşların üst kalitede olanları kullanılıyor. Tasarımı ve renkleri Gönençler’e ait olan ürünlerde, renk seçimi ve tasarımda müşterilerin fikirlerine yer veriliyor.

 

 

KALİTEDE ÖZGÜVEN, SATIŞ SONRASI HİZMET

Gönençler Mobilya & Aksesuar köklü yapısıyla ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve kalitesine duyduğu güvenle  iddiasından ödün vermiyor. Satış sonrasında vermeye devam ettiği hizmet ile de, müşterilerinin güvenini kazanıyor ve kalitesini korumaya devam ediyor. Uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylığı da sunarak, hizmette kaliteyi ve güvenilirliği arttırıyor.

 

 

DÜĞÜN PAKETİ REVAÇTA

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte mobilyalarında kampanya paketi yapan Gönençler, Yatak odası, oturma grubu ve yemek odasının bulunduğu paketi  9.950 TL’ye satışa sunuyor.

 

 

Adres: Şube 1: Karabaş Mah. Akça Cami Cad. No: 81 (Tarihi İkizliçeşme Meydanı)

 

            Şube 2: Karabaş Mah. İnönü Cad. No: 260 (Çınarlı-Baç Mevkii)

 

Telefon: 0262 321 37 53

www.gonencler.com

facebook/gonencler41

instagram/gonencler41

12666 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 14 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER