KOTO BU YIL DA İFTAR VERİYOR

KOTO bu yıl da iftar veriyor

Kocaeli Ticaret Odası’nın, paralel operasyonu nedeniyle gözaltına alınan başkanı Murat Özdağ döneminde başlayan ve pek çok kesim tarafından eleştirilen iftar organizasyonları bu yıl da devam edecek

KOTO’nun resmi sitesinden konuyla ilgili bir açıklama yayınlandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kıymetli üyelerimiz ve kamuoyunun bilgisine;
1897 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Ticaret Odası, 119 yıllık köklü tarihi boyunca; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak, üyelerinin gerek birbirleriyle, gerek diğer çevrelerle olan ilişkilerini güçlendirmek vizyonuyla, kanunlarla kendisine verilmiş olan kamu görevini yapan bir meslek kuruluşudur. 
Büyüme ve kalkınmanın, yalnızca birlik ve beraberlik temeline dayandırılarak gerçekleşeceğine inanan Kocaeli Ticaret Odası, düzenlediği ve planladığı tüm organizasyonları da yine bu temel üzerine inşa etmektedir. 
‘Biz’ olma vizyonuyla düzenlenen en özel organizasyonlarımızdan bir tanesi de, şüphesiz bu yıl 4.’sünü düzenleyeceğimiz ‘7 ilçede 7 iftar’ organizasyonumuzdur. 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da -geleneğin devamı olarak- odamızın hizmet alanı içerisinde bulunan Karamürsel, Gölcük, Başiskele, İzmit, Derince, Kandıra, Kartepe ilçelerini kapsayan 7 iftar programı düzenlenecek olup, ilki 9 Haziran 2016 Perşembe günü Kartepe’de, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde gerçekleştirilecektir. 
Geçtiğimiz son 3 yılda, 10 binden fazla üyemizin aileleri ve çalışanlarıyla birlikte ağırlandığı iftar programlarımızın 2016 organizasyonu da, yine üyelerimizin aileleri ve çalışanlarıyla beraber yoğun ilgi göstereceği inancıyla planlanmıştır. 
9 Haziran 2016 tarihinde Kartepe’de gerçekleştireceğimiz iftarımızı bereketlendirmenizi arzu eder, bu vesileyle Ramazanınızı tebrik ederiz.”

4810 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER