MARKAMAMA YENİLENEN YÜZÜYLE KARŞINIZDA!

Markamama yenilenen yüzüyle karşınızda!

Markamama, yenilenen yüzüyle müşterilerinin karşısına geçti

Ekim 2011 yılında faaliyetine başlayan  markamama.com.tr Mayıs 2016 itibari ile yenilenip yeni görünümü ve yeni yüzü ile daha etkili daha sistemik bir güncelleştirme ile müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile yenilendi. Yeni ara yüzünde bulunan filtreleme sistemi hayvanseverlere daha akıcı bir hizmet sağlamak , güzel bir görsel şölen yaratıp estetik bir görünüme sahip bir site meydana getirilmiş.

 

Depo kapesitesini arttırarak  dünyaca ünlü markaların yeni ürünlerine stoklarına ekleyerek  ürün gamını ciddi bir şekilde arttırdılar. İnternet sitesinde bulunan purina one marka kedi mamaları şuan 2. Üründe %50 indirim kampanyası ile revaşta olduğunu söyleyebilirim.

 

Panel tamamı ile görsellerle desteklenmiş olup ürünler çok rahat ve kolay bulunabilir hale getirilmiş. Çok satanlar bölümünden en çok satılan ürünleri görebilir ve bu ürünleri takip edebiliyorsunuz. Markalar bölümünden dilediğiniz markanın ürünlerine rahatlıkla girebiliyorsunuz. Mail adresinizi belirtip kampanyalar hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Haberler bölümünden evcil hayvanınız hakkında bir çok bilgi edinebilirsiniz.Bu sitede en çok hoşuma giden konulardan biri de her alışverişte puan kazanabiliyorsunuz, bu puanlar üyeliğinize otomatik olarak yükleniyor ve bir daha ki siparişinizde bunları kullanabiliyorsunuz.

 

Bir diğer kolaylığı siparişi tamamladıktan sonra üyeliğinizden kolaylıkla iptal etme seçeneği mevcut. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi ( 14 ) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade sebebinizi bildiren bir not eki ile iade edebiliyorsunuz.

 

 

2011 ‘den beri faaliyet gösterilen sitede sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartlarında gerçekleşmekteymiş. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir nitelik olduğunu biliyorum. Kredi kartı ile ödeme yapılan ekranda hayvanseverlerin bilgi güvenliği en üst düzeye çıkartılmış. Kredi kartı bilgilerine site içinde sağlanan bu yüksek derecedeki veri güvenliği ile kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamadığının bilgisi tekrar sitede paylaşılmış. Ayrıca verilen her sipariş için kapıda ödeme seçeneği de sunuluyor.

Markamama satışını  yaptığı ürünlerin %100 ‘ünü stoklarında bulundurduğundan dolayı saat 16:00 ‘a kadar olan tüm siparişlerini aynı gün içinde kargoya ile gönderimini yapıyorlar.Ayrıca  kedi tuvaleti , köpek kulübesi gibi kargoda daha kolay hasara uğrayabilen ürünler içinde ekstra sağlamlaştırıcı paket yapıyorlar.Buna rağmen kargo da hasar yaşanırsa, ürünü size getiren kuryeye kargo hasar tespit tutanağı tutturduğunuzda markamama size ürünün yenisini gönderiyor.

Sizde bu siteye üye olduğunuzda; tercihiniz doğrultusunda, satışına başlanılan ürünler hakkında haberdar edilir ve büyük fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu arada siteye üye olmaktan tamamıyla ücretsizdir, üstelik yeni üye olanlara %10 ekstra indirim kuponu markamama tarafından hediye ediliyor. Sizde bu fırsatı değerlendirin !

4727 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER