RAMAZAN’A ÖZEL MUTFAK VE BAHÇE TAKIMLARI KRT DESİGN’DA

Ramazan’a özel mutfak ve bahçe takımları KRT Design’da

KRT DESIGN ramazanın gelmesi ile birlikte birçok yeni model mutfak, balkon ve bahçe takımlarını tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor

Bilindiği gibi Ramazan ayının en keyifli anları ve en uzun sohbetleri iftar sofralarında geçer.

En çok vakit geçirilen yerlerin başında iftar sofraları gelir.  Dolayısıyla Yemek takımlarımızın konforu ve kullanışlı olması daha da önem kazanır. KRT DESIGN mutfak, balkon ve bahçe yemek takımlarında birçok markanın en şık modellerini Köseköy’deki 3 katlı Showroom’unda tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor.

 

 

Siesta’nın modelleri göz kamaştırıyor…

Siesta’nın bölge distribütörü olan KRT DESIGN Mağazanın bir katını tamamen Siesta ürünlere ayırmış durumda. Bu katta mutfağınız veya balkonlarınız için sınırsız seçenek üretmeniz mümkün.

 

 

Bunun yanında farklı markalar ve ithal ürünlere de yer verilmiş. Küçük mutfaklar için çok şık küçük tasarım ürünler bulunurken aynı zamanda büyük mekânlar için de çok çeşitli alternatifler bulunuyor.

 

 

Balkon ve bahçeler için hem rattan hem de ahşap ürünler ön plana çıkıyor. Şu an rattan Miami takımında da özel yaz kampanyası devam ediyor. 1.940 TL değerindeki takım bu ay sonuna kadar 1.199 TL den satılıyor.

 

 

Masa ve sandalyenin yanı sıra Şezlong ve Şemsiyede de çok farklı çeşit ve fiyatlar sunan KRT DESIGN özellikle havuzlu sitelere ve tesislere çok özel fiyatlarla Şemsiye ve şezlong veriyor. Firma Kocaeli ’deki birçok havuzlu siteye ürün vermekle birlikte artık Kocaeli dışına da Şezlong ve şemsiye göndermeye başlamış. Bu başarının altında yatan sırrın çok uygun fiyatlarla ürün verebilme kabiliyeti olduğu söyleniyor.

 

 

KRT DESIGN yeni trend olan kütük masa grubunda da çok iddialı. Hem iç mekân hem de dış mekânlar için farklı ağaçlardan kütük masalar sunan firma aynı zamanda cafe ve restaurantlar için proje bazlı çalışmalarda gerçekleştiriyor.

 

6129 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER