SIFIR FAİZ KAMPANYASI TELEFONLARI KİLİTLEDİ

Sıfır faiz kampanyası telefonları kilitledi

Pekdemir İnşaat’ın 70’inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli’de başlattığı inanılmaz kampanyası yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 10 yıl boyunca sıfır faizli krediyi içeren kampanya satış ofisinin telefonlarını kilitledi

Kocaeli’de daha önce yapılmamış, tüketiciye büyük avantaj sağlayan ‘10 Yıl Sıfır Faiz’ sloganıyla Pekdemir İnşaat tarafından Evimiz Kocaeli’de projesi kapsamında başlatılan kampanyada ödemeler 6 ya da 10 yılda sıfır faizle yapılıyor. Evimiz Kocaeli’deki yaşamın bir parçası olmak isteyenleri, kira öder gibi ev sahibi yapabilecek bu çok özel ödeme modeli tüketicilerden yoğun talep görüyor. Telefonlar kilitleniyor, satış ofisi dolup taşıyor. Pekdemir İnşaat’ın inanması güç ödeme planında, konuta bugün ödediğiniz fiyat ile 10 yılın sonunda ödediğiniz fiyat aynı olacak, üstelik yeni evinize hemen taşınabilecek ve bu kusursuz yaşamın bir parçası olabileceksiniz.

 

KOCAELİ’DE BİR İLK

Evimiz Kocaeli’nin kısıtlı bir süre için sunduğu bu ödeme modeli Kocaeli’de bir ilk. Ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayan bu fırsat sayesinde evinize hemen taşınıp, kredilerinizi kira öder gibi üstelik sıfır faizle ödemeye başlayacaksınız. Yüzde 30 peşinat ödemesi yapanlar için 6 yıl sıfır faiz, yüzde 50 peşinat vermek isteyenler için de 10 yıl sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Böylece ev sahibi olmak isteyenler, Evimiz Kocaeli gibi Pekdemir kalite ve güvenini çok ekonomik koşullarda sunan bu benzersiz projede, ev sahibi olma fırsatı yakalayabilecekler. 936 konutluk Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde kalan dairelerde bu çok özel fırsattan yararlanmak için acele etmeniz gerekiyor. Bu yıl 72’inci yaşını kutlayan, Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın geliştirdiği Evimiz Kocaeli projesinde yaşam başladı.

 

GURUR PROJESİ

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, geçtiğimiz günlerde başlatılan kampanya kapsamında bir açıklama yaparak kampanyayı değerlendirdi. Pekdemir, “70’inci yıl gurur projesi” olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli projesinde, ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan bu çok avantajlı ödeme modeline gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını, yoğun talep karşısında bazı günler telefonların kilitlendiğini, satış ofisinde bekleme sıraları oluştuğunu söyledi. Kocaeli’de ilk defa bu kadar iddialı bir kampanyanın yapıldığını ifade eden Pekdemir, ödeme planının detayları hakkında şu bilgileri verdi: “Ev bedelinin yarısını peşinat olarak verdiğinizde kalan kısmı için 10 yıl sıfır faiz fırsatından yararlanabiliyorsunuz.

 

 

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Örneğin 212.000 TL değerinde 3+1 bir dairede 106.000 TL peşinat verdiğinizde, kalan 106.000 TL için 10 yılda 880 TL gibi çok cazip, o dairenin kira bedeli kadar bir taksit ödüyorsunuz, 10 yıl sonra da o daireye 212.000 TL ödemiş oluyorsunuz yani hiç faiz maliyeti ödemiyorsunuz ve üstelik daireniz her geçen gün kat kat değerleniyor. Daha az peşinatı olanlar için de yüzde 30 peşinat verdikleri takdirde 6 yıl sıfır faiz fırsatı da sunuyoruz. 6 ya da 10 yıl sıfır faizli ödeme modelinin dışında, peşinat kısmında zorluk çekenler için de piyasanın çok altında faiz oranları bulunuyor. Pekdemir kalitesine sahip bir konuta ve yaşam alanına sahip olmak isteyenlerin önünde kaçırılmayacak bir fırsat var.”

 

RESTORAN YAKINDA AÇILACAK

Pekdemir İnşaat’ın kendi gücünü kullanarak Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyen herkese özel bir imkan sunmaya çalıştığını vurgulayan Pekdemir, “Ev sahibi olmak isteyenleri, yaşamın başladığı projeyi yerinde görmeye, örnek dairelerimizi gezmeye ve bu çok özel ödeme fırsatının detayları hakkında bilgi sahibi olmaya satış ofisimize davet ediyoruz” şeklinde konuştu. Sadece ev sahibi olmak değil, güvenlikli ve kusursuz bir yaşamın parçası olmak için her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede fitness salonu, market, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahaları da bulunmaktadır. Çok yakın zaman sonra açılacak olan restoran da Evimiz Kocaeli sitesi sakinlerine hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

 

ZAMANINDA TESLİM

Zamanında teslim politikasına büyük önem verdiklerini ifade eden Mert Pekdemir, “Projenin inşası tam söz verdiğimiz günde, 1 gün bile gecikmeden tamamlandı ve konut sahiplerimize teslim edildi. Kocaeli halkının yakından bildiği gibi, bugüne kadar tüm projelerini, hiçbir gecikme olmadan zamanında teslim etmiş bir şirketiz. Evimiz Kocaeli’ni de taahhüt ettiğimiz gibi, 1 Temmuz 2015 tarihinde tamamladık ve sahiplerine teslim ettik. Yaşamın başladığı, Pekdemir kalitesinin olduğu bu yaşamın bir parçası olmak isteyenler geç kalmasın” ifadelerini kullandı.

 

Evimiz Kocaeli

Pekdemir İnşaat’ın 70 yıla uzanan kalite ve güveniyle geliştirilen Evimiz Kocaeli’de 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor.

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda.

122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, evlere servis hizmeti de bulunan market, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor. Çok yakın zaman sonra açılacak ve evlere ücretsiz servis hizmeti de bulunacak olan site restoranı da Evimiz Kocaeli sitesi sakinlerine hizmet vermeye başlayacaktır.

2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında.

 

ÖRNEK ÖDEME MODELLERİ

10 YIL SIFIR FAİZ

FİYAT

PEŞİNAT (%50)

KREDİ (%50)

120 AY SABİT TAKSİT

10 YIL SONUNDA TOPLAM ÖDENEN

212.000 TL

106.000 TL

106.000 TL

883 TL

212.000 TL

 

6 YIL SIFIR FAİZ

FİYAT

PEŞİNAT (%30)

KREDİ (%70)

72 AY SABİT TAKSİT

10 YIL SONUNDA TOPLAM ÖDENEN

212.000 TL

63.600 TL

148.400 TL

2.061 TL

212.000 TL

 

EVİMİZ KOCAELİ’ne ulaşmak için

Adres      : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon   : 0262 323 70 00

Web        : www.evimizkocaeli.com

11240 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER