TÜRKÖZ İNŞAAT’IN BAĞÇEŞME PROJELERİ; AİLENİZ İÇİN EN İYİ SEÇİM

Türköz İnşaat’ın Bağçeşme projeleri; Aileniz için en iyi seçim

İlimizin en tanınmış ve en prestijli projelerine imzasını atan Türköz İnşaat, İzmit Bağçeşme’de bulunan ‘Hanzade Evleri’ ve ‘Delta 2 Evleri’ projelerini tamamladı

Tülay DURAN

Bugüne kadar yaptığı birçok projede kaliteye imza atan Türköz İnşaat, İzmit Bağçeşme’de başlattığı ‘Hanzade Evleri’ ve ‘Delta 2 Evleri’ projelerinde de prestijin adını yazmayı başardı.

 

 

Kocaeli’nin en değerli bölgelerinden olan Bağçeşme’de yapılan ‘Hanzade Evleri’ ve ‘Delta 2 Evleri’, modern-özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir noktada olup, hayatın her alanında yükselmekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını aralayan bir proje. Aynı özelliklere sahip bu iki proje, size sadece bir yaşam alanı değil, yepyeni bir yaşam anlayışını da sunuyor.

 

 

TÜM DAİRELERDE DENİZ MANZARASI

Muhteşem deniz manzarasının olduğu tüm dairelerde bu eşsiz manzaranın her bir noktasının keyfini çıkarabilirsiniz. Toplam 10 bloktan oluşan bu iki projede 72 daire bulunmakta. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yanında 172 metrekarelik ile 213 metrekare arasında değişen 3+1,4+1 bahçe dubleksleri ve 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişen 3+1,4+1,5+1 çatı dubleksleri de mevcut. Tamamı bitmiş, oturmaya hazır ‘Hanzade Evleri’ ve ‘Delta 2 Evleri’ projelerin ara katları ise 110 metrekare ile 169 metrekare arasında değişmekte.

 

 

YÜZDE 75’Sİ SATILMIŞ DURUMDA

Projelerinde son teknolojiyi ve estetiği bir araya getiren Türköz İnşaat; kalite, çevre, sağlık ve güvenlik politikalarından ödün vermeden ilkelerini bu projelere de yansıtmış durumda.

 

 

Kaliteli ve güvenli bir yaşamın anahtarını sunan, bulunduğu bölgenin çehresini değiştiren bu prestijli projelerde kapalı otopark ve açık havuzu da mevcut olup, merkeze sadece 3 kilometre uzaklıkta. Büyük ilgi gören ‘Hanzade Evleri’ ve ‘Delta 2 Evleri’ projelerdeki 72 dairenin yüzde 75’şi satılmış durumda.

 

 

200 BİNDEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Kalitenin temel ölçüsünü müşteri memnuniyeti olarak baz alan Türköz İnşaat’ın İzmit Bağçeşme’deki bu iki projesinde daireler 200 binden başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

 

 

Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve eşsiz manzarasında keyifli anlarınızı çoğaltmak istiyorsanız; www.turkozinsaat.com.tr web adresinden, 0262 528 80 95 ve 0530 782 2803 numaralı telefondan bilgi alabilir, projeleri yerinde görebilirsiniz. Bu keşifle kendinizi muhakkak ödüllendirin.

 

7043 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER