URAL VE EKİBİ VURGUNA DEVAM EDİYOR

Ural ve ekibi vurguna devam ediyor

Gebze Belediyesi iştiraki olan Marmara Uzmanlar A.Ş. ile ilgili olarak yaşanan sorunlar devam ediyor

Şirketin eski çalışanlarının son gönderdiği mektup, “Yalova’dan gelen çakma müdür A.Esat Ural ve ekibi ile birlikte vurguna devam ediyorlar. Marmara Uzmanlar’a bağlı otoparklarda araçlar misafir araç gösterilerek günlük büyük vurgun ve kâğıt dışı para toplanma devam edilmektedir. Bu paraların A.Esat Ural elden aktırılmaktadır. Özellikle dikkat ettiğimiz bir konuda Marmara Uzmanlara ait bütün birimlerde fiş verilmemektedir. İsteyen fiş kesiyorlar ya da şuan kasa bozuk deyip geçiştiriyorlar.

Yakın bir zamanda Marmara Uzmanlar’a usulsüz bir biçimde verilen Eskihisar’daki otoparkta olayı sizlere aktarmak istiyoruz. Aynı gün içinde 3 defa aracı otoparka bıraktık ve 3 seferde de bizlere fiş vermemek için ya kasa arızalı, ya fiş kesen arkadaş yemeğe gitti ya da elektrik yok ondan fiş vermiyoruz diyorlar. Böyle bir işletme olur mu? Neden Gebze Belediye Başkanı bu olayları görmezden gelir?

Marmara Uzmanlar’a ait kafe ve çay bahçelerinde çalışan kişilere neden sigorta yapılmıyor? Sigortasız çalışan elemanlar neden 10 saatin üzerinde çalışmaya mecbur bırakılıyorlar? Bu yerlerden neden fiş kesilmiyor?

1. Esat Ural bu usulsüzlükleri açıklasın. Cesareti yoksa açıklamaya belediye başkanı sayın Adnan Köşker’e görev düşüyor. Bu konularla ilgili değerli Gebze halkını bilgilendirmesini bekliyoruz.

Fotoğrafta gördüğünüz A.Esat Ural mali suç örgütüne ait. Bu kişilerin görevi Marmara Uzmanlar’a bağlı işletmelerin kasalardan nakit paraları alıp bir kısmını Esat Ural’a elden vermektir.

Bu fotoğrafta Marmara Uzmanlar’ın dedikodu, yalakalık, vurgunculuk, soygunculuk suç örgütüdür. Başlarında A. Esat Ural, Barış Bozkurt bahsi olan kişiler bulunuyor. Şimdi biz Gebze Belediyesi’ne dönelim. Ey belediye başkanı Marmara Uzmanlar’ın bütün parklarına bu dolandırıcılar nerden geliyor? Şirkete kaç para kira ödüyorlar? Bağlı olan başkan yardımcısı Nilay Ayran siz neden bu kadar yolsuzluğa, hırsızlığa, vurgunculuğa sessiz kalıyorsunuz anlamış değiliz. Yoksa her zaman yalakalık yapan A.Esat Ural Marmara Uzmanlar Nilay Ayran’a bağlı demekle personeli başka bir yöne mi yönlendiriyor? Yoksa Marmara Uzmanlar gerçekten size bağlıysa nende bu pis amellere alet olan başta müdür muh. İnsan kaynakları ve parklar sorumluları bu kadar açık beyan her türlü suç işlemekte özgür?

Bunu çıkıp birisi bu insanlara anlatsın. Sayın Adnan Köşker sizin kabul ettiğiniz A.Esat Ural ve oğulları bunlara yaltakçılık yapanlar bütün üst kadro olarak görev yapıp pisliğe bulaşmayan kalmamıştır. Siz halen Gebze halkını kandırmaya ve yanlış bilgilendirmeye devam edin. Mutlak bunların bir hesabı olacaktır. Herkes kendine gelsin. Herkes Marmara Uzmanlarda kimin kim olduğunun çok iyi biliyor. Bu fotoğraf A.Esat Ural, Barış Bozkurt beklerken toplanan haraçların dağıtım toplantısı yapan kişiler.

Şu anda Gebze Belediyesi şirketi Marmara Uzmanlar’da büyük yolsuzluk üzerine kurulmuş. Belediye bünyesinde barınan büyük suç örgütü vardır. Bunu herkes bilsin. Halen personelin maaşları düzenli yapılmıyor.”

5487 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER