VİLLA GOCCE'DEN MÜTHİŞ LANSMAN

Villa Gocce'den müthiş lansman

Kentimizin sağlık sektörüne adeta devrim yaparak giren ve kentimizin villa konseptli ilk sağlıklı yaşam merkezi olan 'Villa Gocce' gerçekleştirdiği lansmanla açılışını tamamladı

Geçtiğimiz aylarda hizmete başlayan ve kentimizin alışılagelmiş sağlıklı yaşam merkezlerinin tabularını kırarak sektöre giriş yapan Villa Gocce Sağlıklı Yaşam Merkezi, Imperial Park Hotel'de gerçekleştirilen lansmanla açılışını tamamladı.

 

KENTİMİZİN İLK VİLLA KONSEPTİ

Uzun yıllar sağlık sektöründe olan ve alanında kendini kanıtlayan Tuncel ailesinin fertleri Nesrin Tuncel ve kızı Damla Tuncel tarafından hizmete açılan Villa Gocce Sağlıklı Yaşam Merkezi kentimizin ilk villa konseptli sağlıklı yaşam merkezini İzmitlilerle buluşturdu. İzmit'te Körfez Mahallesi Yüce Fırat Sokak No 46/1 adresinde açılan Villa Gocce alanında uzman olan diyetisyen Betül Enginler, Psikolog Seyhan Yalım, Yaşam Koçu Nur Öncel, estetisyen Aleyna Deniz'le hizmet verecek. Deneyimli ve uzman personeliyle Villa Gocce, İzmitlilerin sağlık alışkanlıklarını değiştirme konusunda oldukça iddialı.

 

BAŞARI KAÇINILMAZ

Sektörün devlerinden Vitalist Life, sağlıklı beslenme programında diyet yapacak kişinin beslenme programını tedarik edecek Endiyet yemek şirketi ve Villa Gocce Sağlıklı Yaşam Merkezi açılışa özel birlikte mükemmel bir zayıflama paketi hazırladı. Tek bir metot yerine birbirini takip eden zincir bir program hazırlayan firmaya kilo problemi için başvuran danışanlar için başarı ise kaçınılmaz.

 

 

KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Damla Tuncel, “Günümüzde kilo problemlerinin hem sağlık, hem estetik hem de psikolojik sorunları beraberinde getirdiği fikri ile kişilere rehberlik etme amacıyla bu projeye imza attık. Bu fikir doğrultusunda beslenmeleri düzenleyen beslenme uzmanı, kilonun kişiye getirdiği psikolojik baskının ortadan kaldırılması amacıyla psikolojik destek bununla birlikte yaşam koçu eşliğinde doğru fiziksel aktivitelerin gerçekleştirilmesi aynı zamanda yeni teknolojik sistemlerle kişilerin hem motivitasyonlarını hem de vücut şekillendirmelerini sağlamak amacıyla kişiye özel programlar sunmaktayız. Ayrıca kişilerin yoğun iş temposuna olması nedeniyle diyetlerini sağlıklı gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için Endiyet firmasıyla ve kişilerin bu programlarını uygularken daha sıkı, daha fit ve daha zinde hissetmeleri için Vitalist Life ile güzel bir birliktelik gerçekleştirdik. Yolumuz açık olsun" ifadelerini kullandı.

 

SONUÇ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Damla Tuncel'den sonra söz alan Endiyet firmasının ortaklarından Tolga Tosun, diyet ürünler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Tosun, “Biz gerçekleştirdiğimiz hizmetle diyet programında olan kişilerin daha rahat diyet yapmasını sağlıyoruz. Biz sadece diyet yapan kişinin diyetini doğru beslenme şekilleriyle destekliyoruz. Bunu yaparken de kişinin yemesinden kesmek yerine doğru öğünlerle, doğru zamanlarda yaparak diyetisyenimizin destekleriyle direk sonuç odaklı çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

ZAYIFLAMANIZA YARDIM EDİYOR

Vitalis Life kurucularından Kerem Erkasap ise, “Diyet programında kişiler için hazırlanan 6 şişe detox içeceğini kapınıza kadar teslim ediyoruz. Bu Detox içeceklerini 2 saat aralıkla tüketiyorsunuz. Bu bir sıvı tüketim diyeti. Sizin bağırsaklarınızı temizleyerek daha sağlıklı zayıflamanıza yardım ediyor. Sindirim sistemini pas geçerek direk hücrelerinize kadar ulaşıyor. Kullanmanız için kronik bir rahatsızlığınınız olmaması gerekiyor. Kullanma aşamasında bir uzamana muhakkak danışın. İçerisinde ağırlıklı sebze ve meyve suları var” şeklinde konuştu.

3753 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER