YAPILAN ANLAŞMA İHANETİN BELGESİ

Yapılan anlaşma ihanetin belgesi

Saadet Partililer, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez’in katılımıyla bayramlaşma programında bir araya geldi

Saadet Partisi geleneksel bayramlaşma programında bir araya geldi. Parti binası önünde düzenlenen bayramlaşma programına SP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Kul, İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İzmit İlçe Başkanı Samet, Gürsoy, İl Teşkilat Başkanı Zafer Mutlu, İl Müfettişi Nurettin Çelik, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

 

OSMAN GAZİ KÖPRÜSÜ DAHA FAZLA GÜNDEM OLDU

Bayramlaşma programında ilk konuşmayı yapan İl Teşkilat Başkanı Zafer Mutlu, partililerin bayramını tebrik ederken, İsrail’le yapılan anlaşmaya da değinerek, "Bu anlaşma yüreğimizi dağladı. Osman Gazi Köprüsü bu anlaşmadan daha fazla gündem oldu. Saadet Partisi olarak teşkilatlarımızla bütün haksızlıklara karşı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

 

TERÖRÜN SORUMLUSU

İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ise yaptığı konuşmada iktidara yüklendi. Gürsoy, "7 Haziran ve 1 Kasım’dan sonraki süreç bizleri dağladı. Mevcut iktidarın terörün sorumlusu Rusya ve İsrail’le anlaşması, terörü desteklediğinin açık kanıtıdır. Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullanırken, İl Müfettişi Nurettin Çelik ise bu bayramın ülke gündeminde yaşananlardan dolayı buruk geçirdiklerini ifadelerini kullandı.

 

ESKİMİŞ SİYASET YAPIYORLAR

İl Başkanı Sinan Ejderoğlu konuşmasında, "Güzel bir yerde konuşuyoruz. Bu yeri bizlere tesis eden kurucu liderimiz Erbakan hocamızı rahmetle anıyorum. Bizim yerimiz önemli. Yaptığımız siyaset ve mücadele hiçbir zaman eskimez. Eskimiş siyasetin icra edildiğini net bir şekilde görüyoruz. Bugün huzurlu ve istekli bir bayramı bu siyasetten dolayı kutlayamıyoruz. Daha önce ‘mazot vardı da biz mi içtik’ siyasetini gördük. En son da ‘giderken bize mi söylediniz’ siyasetini izliyoruz. ‘İsrail’le dost olmak zorundayız’ siyasetiyle insanımızı meşgul ediyorlar. Milli Görüş düşüncesi bu anlayışı itmek zorundadır. Hem ülkemizde hem de dünyada huzur ve barış içerisinde, kan ve gözyaşından uzak bayramları kutlama zeminin hazırlanması için Saadet Partisi’ne ihtiyaç vardır’’ dedi.

 

BURUK BAYRAM YAŞIYORUZ

Son olarak söz alan Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “Buruk ve hüzünlü bir bayram yaşıyoruz. SP’liler bayramın bu şekilde kutlanmasına sebep olacak hiçbir şeyi gerçekleştirmediler. Tam tersine buruk olmaması için çaba sarf etmişlerdir. Bu bayram bütün milletin hakkı olduğu gibi bizim de hakkımızdır. Sizlere Genel Başkanımız Mustafa Kamalak’ın bayram tebriklerini iletiyorum. Partililerimiz, bugün ortaya konan siyasetten dolayı doğu ve güneydoğuda artan teröre ortak olmamışlardır. Suriye’de akan kanda bizim katkımız yoktur. Varlığımızla hizmetlerimizi yapmaya devam edeceği” dedi.

 

İHANET BELGESİDİR

Ülke yöneticilerinin İsrail’le yaptığı anlaşma ihanetin belgesidir diyen Bitmez, “Biz bu ihanet belgesini maddelerle ortaya koyuyoruz. Gazze ablukası kalkacak, Mavi Marmara Saldırısı’nda yaşamını yitirenlerin ailelerine tazminat ödenecek. İsrail yönetimi Türkiye’den özür dileyecek. Bugün bunların hiç biri gerçekleşmedi. Yetkililerin zafer naraları atarak sevinmelerini doğru bulmuyoruz. Ramazan Bayramı’nızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu. Konuşmaların ardından bayramlaşmaya geçildi.

4638 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER