YÖRE GRUP, 20.YILINI ÇALIŞANLARIYLA KUTLADI

Yöre Grup, 20.yılını çalışanlarıyla kutladı

Gebze’de faaliyet gösteren Yöre Grup, 20.yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı

Gebze’de kurulan ve Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler,  Netba Spor mağazaları, Bilba İnşaat ve Baba Diyarı Sofrası gibi firmaları da bünyesinde bulunduran Yöre Grup, 20.kuruluş yılını görkemli bir galayla kutladı. Şekerpınar Ramada Plaza Asia Airport Otel’de düzenlenen yıldönümü yemeğine; firma yönetim kurulu başkanı Ali Keskin, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Keskin, Kemal Keskin, Süleyman Keskin, Aydın Keskin ve İlyas Keskin ve aile üyelerinin yanı sıra Yöre Grup yöneticileri, Peynirci Baba Mağaza müdürleri, bölge müdürleri, satış ve pazarlama sorumluları, Kartepe, Çanakkale ve Gemlik üretim tesis müdürleri ile 300’e yakın çalışan katıldı.

 

İŞİMİZİ AŞKLA YAPIYORUZ

Gecede bir konuşma yapan Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin, şunları söyledi: “Bizler kaliteli ve güvenilir ürünleri yıllardır halkımıza ulaştıran ve gıda sektöründe kendimizi kabul ettirmiş bir firmayız. Bunu burada bulunan yüzlerce çalışma arkadaşımın katkıları ile gerçekleştirdik. Firmamıza duyduğunuz sadakat, güven ve sahiplenme duygunuz beni çok memnun etti. Bu yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz işimizi yıllardır aşkla, şevkle ve güzellikle yapmaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böylede siz değerli çalışma arkadaşlarımızla aynı şevk ve heyecanla yolumuza devam edeceğiz. Firmamızda 20 yılını dolduran değerli arkadaşlarımıza bugün kıdem teşvik ödüllerini takdim edeceğiz”

 

TİCARETİMİZ TÜRKİYE SEVDAMIZ  İÇİN

Daha sonra söz alan Peynirci Baba Marketler Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Keskin, “Rabbim bizlere bugünleri görmeyi  nasip etti.  Daha nice yıllar ve nice hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirmeyi diliyorum. İlk günkü heyecanım ne ise, bugün de aynı iş heyecanını yaşıyorum. Emeksiz bir şey olmaz, hiç bir nimet te külfetsiz olmaz. Bugün elde ettiğimiz başarılar da bu gayretlerin eseridir. Biz sizler gibi dürüst, namuslu, çalışkan koskoca bir aileye sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz” diye konuştu.

 

HEP YANINIZDAYDIK

Keskin, “Asla birinizi diğerinizden daha az değerli görmedik. Yukarıdan aşağı değil, kollarımızı açtığımızda her birinizi aynı derecede yanımızda ve yakınımızda hissettik. Sizlere gerek çalışma hayatı, gerekse özel hayatınızda karşılaştığınız her zorlukta elimizden geldiği kadar yanınızda olmaya gayret ettik her zamanda edeceğiz” dedi. Keskin, “Fikirleriyle, öngörüleri ile ve liderliğiyle ailemizin büyüğü yönetim kurulu başkanımız Sayın Ali Keskin’e sevgili anneme ve kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

KURUMSALLAŞMA ÖNCELİĞİMİZ
Yöre Grup Mali İşler Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Keskin de bugün bulundukları noktaya kolay gelmediklerini belirterek, “Bugün 300’e yakın çalışanımıza iş ve aş veren bir firmayız. Yöre Grup olarak bundan böyle kurumsallaşma adına önemli adımları da atmaya başladık. Çalışanlarımız aldıkları eğitimlerle de buna yakından tanık olmaktalar. Yaptığımız ve ürettiğimiz işleri artık izlenebilir  bir sistem altına alıp, kalite ve süreçlerle destekleyeceğiz. Bu anlamda başta görevli ekip arkadaşlarım olmak üzere bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Gecede, en başarılı mağazalara, en hijyenik şubelere, hedefleri tutturan satış müdürlerine, bölge müdürleri ve satış temsilcilerine ve firmada 20 yılı dolduran personele hediyeler ve plaketleri takdim edildi.

730 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER