BİRLİKSPOR’DA MEĞER BÜTÇE AZALTILMIŞ!

Birlikspor’da meğer bütçe azaltılmış!

Birlikspor’un mali işlerine akıl sır erdirilemiyor

Kentin kaynaklarının boca edildiği Birlikspor bugün ekonomik bir takım sıkıntılar nedeniyle gündeme geliyorsa başta Başkan Fahrettin Kandemir olmak üzere eski başkan Murat Aydın’ın kendi dönemlerine ait kulüp bilanço ve hesaplarını şeffaf bir şekilde açıklaması artık zorunluluk halini almıştır.

Defalarca yazdık! Önce Sayın Fahrettin Kandemir yaptığı çelişkili açıklamaların izahını yapmalı diye…

Ama kendisi pek oralı olmadı.

Yaptığı son açıklama ile kısmen zan altında bıraktığı Murat Aydın’ın da bir şey açıklayacağı yok.

Nereye gitti bu paralar?

Aslında hiçbir yere…

Birlikspor’da meğer bütçe azaltılmış. Geçen sezon 14 milyon TL olan takım bütçesi sezon başı 7 milyon TL’ye kadar indirilmiş.

Bu nedenle de oyuncu maliyetlerini karşılamakta kulüp zorlanıyor. Zaten Başkan Kandemir’in de kulübün maaşlı personeli olduğunu düşünürsek, kendisinin ekstra bir 7 milyon TL’yi bulma şansı yok.

 

BAKAN MUSLUĞU KESTİ İDDİASI…

Bakan Fikri Işık’ın, Birlikspor’a dair düşüncelerinin değiştiği iddia ediliyor.

Bakan’ın sabrını taşıran son damla Kocaelispor- Güngörenspor karşılaşması olmuş. Yaklaşık 16 bin kişinin izlediği, 19 bin 257 bilet satışının yapıldığı maçın ulusal bir kanaldan naklen yayınlanmasıyla da Kocaelispor, Türkiye nezdinde kendini yeniden hatırlattı. 

Birlikspor’unsa ligde şampiyonluğa oynarken dahi topu topu 100 kişiyle desteklenmesi, Bakan’ı bu girişimden hayli soğutmuş… İddialar böyle… Bakalım ilerleyen günlerde Birlikspor’a dair daha ne gibi iddialarla karşılaşacağız.

1588 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Birlikspor mangal keyfi yaptı

Birlikspor mangal keyfi yaptı

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele verecek olan Kocaeli Birlikspor, bugün Alpaslan Türkeş Stadı’nda idman sonrası yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mangal keyfi yaptı

Birlikspor'da imzalar atıldı

Birlikspor'da imzalar atıldı

Geçtiğimiz sezon 2.Lig’de şampiyonluğu kaçıran Kocaeli Birlikspor, yeni yönetimle birlikte iç ve dış transfer görüşmelere başlayarak önceki gün anlaşmaya vardığı 8 sporcuya imza attırdı.

Birlikspor idmanlarına üç amatör

Birlikspor idmanlarına üç amatör

Kocaeli Birlik ekibinin yeni sezon çalışmaları için geçen sezon amatör kümede oynayan üç futbolcu çalışmalara davet edildi

Birlikspor 22 Temmuz'da toplanıyor

Birlikspor 22 Temmuz'da toplanıyor

Spor Toto 2.Lig beyaz Grup’ta bu yıl mücadele verecek olan temsilcimiz Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına kendi tesislerinde 22 Temmuz’da saat 17.30’da ilk çalışmalarına başlayacak

Birlikspor’dan açıklama

Birlikspor’dan açıklama

2. Lig temsilcimiz Kocaeli Birlikspor, TBMM'de CHP'li vekil Tahsin Tarhan tarafından verilen önergeyle ilgili açıklama yaptı

Tüzer net konuştu

Tüzer net konuştu

Kocaeli Birlikspor’un yeni sahibi Ziya Tüzer gazetemize çarpıcı açıklamalarda bulundu

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER