MAGAZİN HABERLERİ

Mustafa Sirmen'den yeni yatırım

Mustafa Sirmen'den yeni yatırım

CHP Kocaeli’nin efsane isimlerinden Sefa Sirmen’in oğlu olan, uzun yıllardan beri de İstanbul’da sürdürdüğü hızlı hayatıyla magazin basının gündeminden bir türlü düşmeyen Mustafa Sirmen bilindiği üzere şimdilerde geçmişe nazaran çok daha sakin bir hayat sürüyor

Ayaz’ın Öykü’nün yatağının altında işi ne? Kiraz Mevsimi 28.Son Bölüm FOX TV Canlı izle

Ayaz’ın Öykü’nün yatağının altında işi ne? Kiraz Mevsimi 28.Son Bölüm FOX TV Canlı izle

FOX TV'nin ilgiyle izlenen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, 28. Son Bölümü ile izleyicilerine yine heyecanlı dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Kiraz Mevsimi yeni bölümde ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Kiraz Mevsimi 27.Bölümün final sahnesinde Mete magazincileri görünce Ayaz'ın gözleri önünde Öykü'yü öpmüştü. Bakalım Ayaz'ın Mete'ye cevabı nasıl olacak? Kiraz Mevsimi 28.Bölümde Monica Hanım Öykü'yü, Şeyma'nın asistanı yapıyor. Bunu duyan Öykü ise neye uğradığını şaşırıyor. Kiraz Mevsimi Son Bölümde Ayaz ile Öykü'nün arası Mete yüzünden açılıyor. Kiraz Mevsimi yeni bölümde Ayaz Öykü'ye 'Mete’ye olan aşkın mı depreşti? Öyleyse söyle, çekileyim ben aradan. En baştan beri gözün Mete'deydi. Beni Mete'ye ulaşmak için kullandın' diyerek büyük bir kavganın fitilini ateşliyor. Peki Kiraz Mevsimi yeni bölümde Ayaz’ın kıskançlığı Öykü’yü nasıl etkileyecek? Mete, Öykü ve Ayaz aşkı için tehdit mi oluşturmaya başlıyor? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde izleyicileri bekleyen diğer sürpriz gelişmeler neler olacak? Kiraz Mevsimi 28.Son Bölümü ve Kiraz Mevsimi dizisiyle ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz (Kiraz Mevsimi 28.Bölüm FOX TV Canlı izle)

Öykü ve Ayaz Paparazzilerin Hışmına Uğruyor! (Kiraz Mevsimi 28.Bölüm Teaser izle)

Öykü ve Ayaz Paparazzilerin Hışmına Uğruyor! (Kiraz Mevsimi 28.Bölüm Teaser izle)

FOX TV'nin ilgiyle izlenen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, 28. Son Bölümü ile izleyicilerine yine heyecanlı dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Kiraz Mevsimi yeni bölümde ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Kiraz Mevsimi 27.Bölümün final sahnesinde Mete magazincileri görünce Ayaz'ın gözleri önünde Öykü'yü öpmüştü. Bakalım Ayaz'ın Mete'ye cevabı nasıl olacak? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde Mete, Şeyma'yı kıskandırmak için Öykü'yle oynadığı sevgili rolünü abartıyor. Bu durumdan oldukça rahatsız olduğu görülen Ayaz, Mete'yi ve Öykü'yü tehdit ediyor. Kendisini Mete'ye ulaşmak için araç olarak gördüğünü söyleyen Ayaz, Öykü'ye 'Gözün Mete'deydi, ona ulaşmak için beni kullandın' diyerek veryansın ediyor. Kiraz Mevsimi 28.Bölümde Öykü, Ayaz ve Mete arasında neler yaşanacak? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde Mete Öykü'yü neden öptü? Kiraz Mevsimi son bölümde Öykü neden kılık değiştiriyor? Kiraz Mevsimi yeni bölümde Önem kendini Ayaz'a affettirebilecek mi? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde izleyicileri bekleyen diğer sürpriz gelişmeler neler olacak? Kiraz Mevsimi 28.Son Bölüm Tanıtım Fragmanını ve Kiraz Mevsimi dizisiyle ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz (Kiraz Mevsimi 28.Bölüm FOX TV izle)

Ayaz Mete'ye Aba Altından Sopa Gösteriyor! Kiraz Mevsimi 28.Bölüm izle

Ayaz Mete'ye Aba Altından Sopa Gösteriyor! Kiraz Mevsimi 28.Bölüm izle

FOX TV'nin fenomen dizisi Kiraz Mevsimi, 28. Son Bölümü ile izleyicilerine yine heyecanlı dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Kiraz Mevsimi yeni bölümde ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Kiraz Mevsimi 28.Bölümde Ayaz, Öykü için ilginç bir sürpriz hazırlıyor. Fakat aksilikler peşlerini bir türlü bırakmıyor. Kiraz Mevsimi 27.Bölümün final sahnesinde Mete magazincileri görünce Ayaz'ın gözleri önünde Öykü'yü dudaklarından öpmüştü. Bakalım Ayaz'ın Mete'ye cevabı nasıl olacak? Kiraz Mevsimi 28.Bölümde Öykü, Ayaz ve Mete arasında neler yaşanacak? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde Mete, evcilik oyununu sürdürmeye devam edecek mi? Kiraz Mevsimi yeni bölümde Ayaz, Öykü'yü Mete'den kıskanmaya mı başlıyor? Kiraz Mevsimi 28.Yeni Bölümde izleyicileri bekleyen diğer sürpriz gelişmeler neler olacak? Kiraz Mevsimi 28.Son Bölüm Tanıtım Fragmanını ve Kiraz Mevsimi dizisiyle ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz (Kiraz Mevsimi 28.Bölüm Fragmanı izle)

Sevgilisine Porsche cip tahsis eden İzmitli iş adamı kim?

Sevgilisine Porsche cip tahsis eden İzmitli iş adamı kim?

İlimizin tanınmış iş adamlarından olan Baysan Trafo’nun sahibi olan Tuncer Baydar ulusal basının magazin sayfalarında boy göstermeye devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER