FARUK BOSTAN CEZAEVİNE GİRDİ

Faruk Bostan cezaevine girdi

Sosyal medya hesabından AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davanın sonuçlanması sonrasında Faruk Bostan cezaevine girdi

Kentimizin tanınmış isimlerinden olan, MHP’li eski yönetici Faruk Bostan, sosyal medya hesabından AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e hakaret ettiği gerekçesiyle Aygün tarafından mahkemeye verilmişti. Bir süredir devam eden dava sonuçlandı. 150 gün hapis cezası alan Faruk Bostan'ın cezasını Yargıtay da onadı. Bostan, bugün saat 18:00'de Kandıra Cezaevi'ne teslim oldu. Öte yandan Bostan'ın karar itiraz edeceği öğrenildi.

 

Faruk Bostan cezaevine girmeden önce konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İŞTE FARUK BOSTAN'IN O PAYLAŞIMI

Zeki Aygün’e Sorularım:
1- İlimize gelen sözde ‘’ akil adamları’’ protesto eden hemşerilerimize ‘’İt ürür kervan yürür’’ diye hakaret etmiş olmaktan utanmıyor musun?
2- Bugün şartlar değişti, ama ben her şartta devletimin yanında saf tutan duyarlı bir vatanseverim. Dün aynı saftaydım bugünde. Sen bugün ortada olmayan ‘’akil’’ adamlarla hala aynı safta mısın?
3- Eğer değilsen zamanında arkasında durduğun bu satılmışlar için vatandaşa hakaret ettiğinden dolayı, bu kente bir özür borcun yok mu?
4- Akil adamlar denilen aklı kiralık hain topluluğu bugün neredeler? Onlarla yakın dostluğun hala devam ediyor mu?
5- Sn. Başbakan ve Sn. Cumhurbaşkanı bile çözüm sürecinde yanıldıklarını ifade ederken sen, bu konuda hala aynı yerde mi duruyorsun? Belki haberin yoktur çözüm süreci patladı, şimdi bedelini ödüyoruz.
6- Zeki Aygün kullandığın ‘’ it ürür kervan yürür’’ tabirinin hakaret içermediğini ve ‘’birileri konuşur birileri çalışır’’ anlamında kullandığını söylüyorsun.
Lafını bir siyasi parti yöneticisine değil akilleri protesto eden hemşerilerimiz için kullandın. Vatandaşın çalışmasıyla (s)açılım sürecinin ne alakası var?

7- Zeki Aygün ‘’ adalet yerini buldu’’ demişsin. Bu dava sonucunda benden cebine giren 3-5 kuruşla ve benim burada süresini dolduracağım cezayla adaletin yerini bulduğunu düşünüyorsun! Peki, bu ülkede adaletin doğru işlediğini düşünüyor musun?

Gücün hukuku mu? Hukukun gücü mü? Zeki Aygün
8- Senin millete ettiğin hakaret için adalet hiçbir zaman işlemeyecek mi sanıyorsun?

Zeki Aygün kimdir:

· Geçtiğimiz günlerde başına elim bir hadise gelen Kocaeli Milletvekili hanımefendinin yaşadığı üzücü bir olayı, koşa koşa gidip meclis kürsüsüne taşımış, tüm siyasi parti mensuplarının ağır kınamalarına muhatap olmuş biridir.
· Daha önce Büyükşehir Belediyesinde bürokrat olan dürüstlük timsali Mustafa Soydabaş için, görevden alındıktan sonra ‘’beceremiyordu’’ diye kendi dava arkadaşına hakaret edebilecek kumaşa sahip biridir.
· Servetinin büyük bölümünü, dev kurumlara, partisinden aldığı güçle iş yaparak oluşturmuştur.
· Bugüne kadar Kocaeli ’ye dair herhangi bir katkısı olduğuna dair, şahitlik eden birisine rastlanmamıştır.
· TBMM kürsüsünü genelde hakaret etmek için kullanır.
· Kendi partisinin seçmenlerinin bile büyük çoğunluğu ismini bilmez.


Ve bugün;
(S)açılım sürecinde, ilimize gelen ‘’akil’’ adamlar denen hain topluluğunu Şanlı Bayrağımızı açarak protesto eden hemşerilerimiz içim ‘’it ürür kervan yürür’’ diye hakaret eden,
Milletvekili sıfatını almış ama Millet’ in vekili olamamış, milletine hakaret etmeyi marifet saymış,
Zeki Aygün’ün hakkımda açtığı dava neticesinde aldığım cezadan dolayı, an itibariyle, Kandıra Cezaevi’ne teslim oluyorum.
Bugün, Millete hakaret edene hakaret etmekten dolayı hapis cezası almanın onurunu yaşıyorum.
Bugün 4 evladım ve dostlarım beni gururla cezaevine teslim ediyor.
Buraya alnım ak giriyorum, Allah’ın izniyle alnım ak çıkacağım ve bugüne kadar olmadığı gibi yarında ses tonumda bir değişiklik olmayacak.
Allah’a emanet olunuz..

17612 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Körfez cinayetinin zanlısı tutuklandı

Körfez cinayetinin zanlısı tutuklandı

 Körfez Şemsettin Köyü’nde ortağını öldürdüğü iddia edilen Mehmet Korucuoğlu tutuklandı

Kiraladıkları araçla hırsızlık yaptılar

Kiraladıkları araçla hırsızlık yaptılar

Gölcük'te kiraladıkarı otomobille park halinde bulunan araçlardan hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 şüpheli polis ekiplerince gözaltına alındı.

Darbe fırsatçılarına darbe!

Darbe fırsatçılarına darbe!

Denizlerde sigara kaçakçılığı mücadelesi hız kesmeden devam ediyor Gümrük muhafaza ekipleri Kocaeli Evyap Limanı'na gelen bir konteynerde 450 bin paket kaçak sigara ele geçirdi

İşte yeni başsavcımız

İşte yeni başsavcımız

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine gelen isim belli oldu

Şehidimiz var!

Şehidimiz var!

Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde yapımı devam eden Silvan Barajı'na şantiyesine saldıran PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Kocaelili asker şehit oldu

Ali Şahinli gözaltında

Ali Şahinli gözaltında

İlimizde bir dönem fırtınalar estiren eski il emniyet müdür yardımcısı Ali Şahinli, paralel yapı operasyonu kapsamında gözaltına alındı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER