BAHÇELİ'DEN MUHALİFLERE GÖZDAĞI

Bahçeli'den muhaliflere gözdağı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, alternatif bayram kutlaması hakkında sert konuştu: "Bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'de alternatif bayramlaşma tartışmalarına ilişkin, "Hiç ciddiye almıyoruz onları. MHP'nin alternatifi olmaz. Bayramlaşma bugün buradadır. Bunun dışındaki bayramlaşma, bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesinin tavsiyesi ve onların siyasi zemine tekrar kavuşturulması için bir oyundur. Bu oyun bozulacaktır. Böyle bir bayramlaşmada görev alanlar için tüzüğümüzün gereği yapılacak ve artık MHP'de bir ayıklanma mevsimi başlayacak kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayramın ikinci günü Genel Merkez Tören Salonu'nda partililerle bayramlaştı.

 

KAZA İNCELENMELİ ÇELİŞKİLİ OLMAYAN GÖRÜŞLER SUNULMALI

Giresun'da düşen helikopter kazasına ilişkin Bahçeli, "İnşallah bundan sonra böyle kazalar olmaz. Kazanın ne şekilde ne sebeple olduğu incelenmeli milletimize çelişkili olmayan çok açık görüşler sunulmalıdır" dedi.

 

ŞEHİRDEKİLERİN KÖKÜ KAZINDI KIRSALDA DA KÖKÜ KAZINMALI

Terörle mücadele vurgusu yapan Bahçeli, "İslam ülkeleri öncelikle huzura kavuşturulmalı. Huzura kavuşması ülkemizdeki olayları da hafifletecektir. Türkiye'de terör ile mücadelede Genelkurmay Başkanlığı, emniyet güçleri çok  kararlı bir mücadeleyi sürdürmektedir. Bu mücadelenin devamında yarar vardır. Şehirdekilerin kökü kazındı kırsalda da kökü kazınmalı. Sosyal ve ekonomik destekleri kırılmalı. Türkiye barış ülkesi haline dönüşmeli" diye konuştu.

 

MHP'NİN ALTERNATİFİ OLMAZ

Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü: "Hiç ciddiye almıyoruz onları. MHP'nin alternatifi olmaz. Bayramlaşma bugün buradadır. Bunun dışındaki bayramlaşma, bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesinin tavsiyesi ve onların siyasi zemine tekrar kavuşturulması için bir oyundur. Bu oyun bozulacaktır.

 

AYIKLANMA MEVSİMİ BAŞLAYACAK

Böyle bir bayramlaşmada görev alanlar için tüzüğümüzün gereği yapılacak ve artık MHP'de bir ayıklanma mevsimi başlayacak kimsenin şüphesi olmasın."

 

CUMHURBAŞKANI TÜRKİYE'Yİ SEVİYORSA...

Suriyelilere vatandaşlık verileceği yönündeki bir soruya Bahçeli, "Türkiye ekmeğini paylaşmıştır. Böyle bir yaklaşım milletimize yakışır bir hareket. Savaş bitince dönmeyenler Suriye kaçkınıdır. Yardımlarımızı devam ettirelim. Küçük hesaplar peşinde koşmayalım. Sayın Cumhurbaşkanı küçük bir partinin genel başkanının buna aklı ermez diyor. Aklımızın neye ereceğini ondan öğrenecek değiliz. Türkiye'yi seviyorsa bizden biraz akıl almasında yarar vardır" açıklamasında bulundu.

4806 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER