CEYHAN: YATAN TEŞKİLAT OLMAYACAĞIZ

Ceyhan: Yatan teşkilat olmayacağız

AKP Kocaeli İl Başkanlığı genişletilmiş birim başkanları toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda açıklamalar yapan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Yapacağımız toplantılar, gerçekten danışılan, gerçekten istişare edilen, gerekirse teşkilata hesap verilen toplantılar olacak. Biz yatan teşkilat olmayacağız" dedi

AKP Kocaeli İl Başkanlığı genişletilmiş birim toplantısı Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya ilçe başkanları, kadın kolları ve icra kurulu başkanları katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasının ardından birim başkanları toplantı düzenledi. Birimlerin tek tek gerçekleştirdiği toplantılarda bugüne kadarki çalışmalar ve bundan sonra yapılacaklar konuşuldu.


MESAJI ALDIK

Açılış konuşmasını yapan Şemsettin Ceyhan, “Kocaeli’de önümüzdeki süreçte ne yapmamız gerektiğini, her birimin kendi adına konuşacağı toplantıları yapacağız. Zaten 1 Kasım’da zafer aldık biraz dinlenelim dersek düşeriz. Biz 1 Kasım’dan beri aynı özveriyle çalışıyoruz. Biz 7 Haziran’da milletimizin bize mesajını aldık. Biz aldığımız yüzde 56.50 oyun rehavetine kapılmayacağız. İki aylık dinlenmenin ardından tekrar çalışmaya başladık” dedi.


ÜYE GÜNCELLEMELERİ YAPILACAK

Üye güncellemelerinin yapılacağından bahseden Ceyhan, “Ben 2002'de gençlik kollarında olduğum zamanı düşünüyorum da zaman ne kadar çabuk geçiyor. Bugün önümüzdeki aylarda neler yapacağımızı, nasıl çalışmalar yaparsak Kocaeli’ye daha faydalı ve başarılı olacağımızı konuşacağız. İl teşkilatı, kadın ve gençlik kollarıyla beraber çalışacağız. Genel merkezin aldığı kararla tüm illerde üye güncellemeleri yapılacak. Biz de Kocaeli olarak mayıs ayının sonuna kadar bu güncellemeleri yapacağız” ifadelerini kullandı.


İLÇE TOPLANTILARI DÜZENLENECEK

Ceyhan konuşmalarının devamında şu ifadeleri kullandı: “Mart ayındaki danışmaları, tamamen genişletilmiş ilçe toplantıları olarak düzenledik. Bu toplantılar, gerçekten danışılan, gerçekten istişare edilen, gerekirse teşkilata hesap verilen toplantılar olacak. Biz yatan teşkilat olmayacağız. Salı günleri ilçe ziyaretleri düzenliyoruz. Bunları teşkilatın gönlü olsun diye yapmıyoruz. Bu gün ben il başkanıyım daha önce il müdürü ondan öncesinde gençlik kolları başkanıydım. Bu apoletler değişir.


NİSAN’DA EĞİTİMLER BAŞLAYACAK

Bizim en önemsediğimiz çalışmalarımızın biri de teşkilat eğitim çalışması. Özellikle önümüzdeki sürecin başkanlık sistemi, yeni anayasa ve hükümet modellerini konuşarak geçeceği anlaşılıyor. Biz de nisanda başlayacak eğitimimizin bir konusunu bunlar üzerine ayırdık. Teşkilat olarak her türlü çalışmanın en iyisini yapıyoruz. Göreve geldiğimiz 12 ayın 11 ayında 1’inci olduk.


OPERASYONLAR SÜRÜYOR

Türkiye terörle mücadeleye devam ediyor. Şuna inanıyorum ki Cizre, Sur, Silopi ve İdil başta olmak üzere güvenlik güçlerimiz yoğun bir şekilde operasyonlarını sürdürüyorlar. Türkiye emin adımlarla Yeni Türkiye ve Büyük Türkiye yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz de şehit vermek istemiyoruz. Bu yaz Türkiye terörden, faaliyetlerinden arındırılmış olacak. Orada şehit olan tüm askerlerimize ve polislerimize rahmet diliyorum.” Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı bir şekilde devam etti.

2807 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER