CHP’Lİ ESKİ MECLİS ÜYESİNDEN; ‘DEFOLUP GİDECEKSİNİZ’

CHP’li eski meclis  üyesinden; ‘Defolup gideceksiniz’

CHP'de geçtiğimiz süreçte istifa eden Gebze Belediyesi meclis üyesi Fahrettin Bostan, ilçe başkanı Recep Dursun'u yönelik eleştirilerine devam ediyor

Fahrettin Bostan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şunları ifade etti, “Sayın basın ve sayın CHP İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri aylardır sizleri bekledim ve size buradan soruyorum ben ve sayın meclis üyem Murat Erdoğan ı ne diye disiplin kuruluna sevk ettiniz, gerekçe neydi?

Bizim savunmalarımızı okudunuz mu, okumadınız sayın ilçe başkanı gurup kararı var dediler. Siz gördünüz mü hayır yok ki öyle bir karar.

Benimle ilçe başkanı ve il başkanının arasında olan şahsi sıkıntılarından dolayı ben ve sayın meclis üyem Murat Erdoğan ı disipline sevk ettirdiniz.

Keşke bizim savunmalarımızı okuya bilseydiniz.

Okutmadılar.

Bu ilçe başkanı milletvekili dokunulmazlığına oy verenleri tarih affetmeyecek diyor. Yani sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu da kast ediyor.

Sayın örgütün başkanı sen ne iş yaparsın siz bu saatten sonra o koltukta oturmayın zaten size o koltuk hiç yakışmadı.” dedi.

 Bostan son olarak ise şunları yazdı, “Değerli dostlar partili kardeşlerim sevgili Kocaeli halkı ben ve sayın meclis üyem Murat Erdoğan kardeşimi gurup kararı var deyip de disipline sevk ettiren zavallıları deşifre ediyorum sahtekârlar defolun gidin size haddinizi bildireceğim ahlaksızlar 8 meclis üyesi varken 4 kişiden imza alıp ta gurup kararı var diyenler terbiyesizler hepinize hesap soracağım defolup gideceksiniz.” diye yazdı.

4675 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER