MHP’Lİ ÖGETAY BAL TARAFINI AÇIKLADI

MHP’li Ögetay Bal tarafını açıkladı

MHP eski İl Başkan Yardımcısı Ögetay Bal, olağanüstü kongrede hangi genel başkan adayını desteklediğini açıkladı

İlimizde faaliyet gösteren ANB Danışmanlık’ın da sahibi olan Ögetay Bal, partililerin yanı sıra eğitim camiasında da oldukça tanınıyor.

Görevi bitmesine rağmen partisinden hiç kopmayan Bal, sosyal medya hesabından olağanüstü kongrede mevcut genel başkan Devlet Bahçeli’yi destekleyeceğini ilan etti.

Kongre öncesinde kimsenin kimseyi kırmaması talebinde de bulunan Bal, ayrıca şunları dile getirdi:

“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimiz, dün gerçekleştirmiş olduğu açıklama ile olağanüstü kongrenin haziran sonu veya temmuz başında yapılacağını bildirmiştir.

1 Kasım seçimleri sonrası, özellikle sosyal medya üzerinde artan gerginlik ve üslupsuz paylaşımlar umarım son olur ve bir daha yaşanmaz.

Şahsım adına, 1 Kasım seçimleri sonrası hiçbir ülküdaşımı kırmamaya, polemiğe girmemeye özen göstererek, daima herkesin hür vicdanıyla adap sınırlarını aşmadan düşünmesi gerektiğine inandım ve her düşünceyi saygıyla dinleyerek gözlemledim.

Seçim sürecinde çalışmış olduğum her adayımıza hakkım sonuna kadar helaldir. Çünkü bu bizim asli, kaçınılmaz görevimiz ve sorumluluğumuzdur, Abi kardeşlik bağımızdır. Olağanüstü kongre surecimiz de ise tarafım genel başkanımızın tarafıdır. Yapılacak olan kongremizin kalpleri kırmayarak, birliğimize ve dirliğimize zarar vermeyerek önce vatana ve millete, daha sonra partimize hayırlara vesile olmasını dilerim.”

 

5232 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER