MHP’Lİ TÜRKKAN AKP’Lİ YAZARI FENA SIKIŞTIRDI

MHP’li Türkkan AKP’li yazarı fena sıkıştırdı

MHP Kocaeli eski Milletvekili Lütfü Türkkan önceki akşam Haber Türk TV’de canlı olarak yayınlanan Karşıt Görüş programına konuk oldu

Ünlü spiker Balçiçek İlter’in moderatörlüğünde gerçekleşen programa, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hurşit Güneş de katıldı.

Programa Lütfü Türkkan’ın AKP’lilerin çözüm sürecinin devam ettiği dönemde terörist başı Abdullah Öcalan ile ilgili söylemlerini hatırlattığı bölüm damga vurdu.

Türkkan, AKP’lilerin PKK ve onun ele başısı Abdullah Öcalan ile ilgili söylemlerini yeniden gündeme getirdi. Konuklar arasında AKP’li Nihal Bengisu Karaca da vardı.

‘Birilerinin bebek katili dediği Öcalan bize geleceği gösterdi’ söylemlerini hatırlatarak bu cümleleri sarf eden Nihal Bengisu Karaca’yı adeta köşeye sıkıştıran Türkkan, “Aldatıldınız mı, aldatıldığınızı hissediyor musunuz? Ben bunu merak ediyorum” dedi. 

Savunma yapmaya çalışan Karaca’ya, “Bu sadece sizinle ilgili değil. Sayın Erdoğan’ın da Beşir Atalay’ın da söylemleri var ama o dönemin faturası bugün 400 şehit olarak geldi” dedi.

AKP’li Nihal Bengisu Karaca, “Tabi ki Öcalan’a bayılmıyoruz ama katil dediğimiz bu kişi geleceğe dair bir çıkış yolu gösterdi. 2013 yılı ile şuan ki şartlar aynı değil” ifadelerine yer verdi.

1249 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER