ŞİMŞEK’TEN ÜNLÜ’YE TOKAT GİBİ CEVAP..!

Şimşek’ten Ünlü’ye tokat gibi cevap..!

MHP Derince İlçe Başkanı olarak görev yaparken, değişim talebiyle imza verdiği için görevden alınan Emin Şimşek, tüzük kurultayı sonrasında Facebook hesabından “Nerden bilebilirdim etrafımda, yanımda bu kadar kripto parelelci olduğunu....” ifadelerini kullanan il başkanı Aydın Ünlü’ye ateş püskürdü.

Çok sert bir açıklama yayınlayan MHP Derince eski ilçe başkanı Emin Şimşek, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetiminin seçim döneminde cemaatten araç istediğini öne sürdü.

Şimşek’in açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Kriptolu Paralel Hee!

Ülkücü iradenin talebi olan tüzük kurultayımızı, dün Ülkücülere yaraşır bir şekilde tamamladık. Demokrasi ile bağdaşmayan, parti içi tehdit ve baskıya imkan veren tüm maddeleri, çağımıza daha uygun ve demokratik bir hale getiren tüzük değişikliklerini yaparak Kocaeli'ne döndük.

Bu kez ilimizde İl Başkanlığı koltuğunda oturan ve tavrını demokrasiden değil, değişimden değil, statükodan yana koymuş olan Aydın Ünlü' nün kongreye katılan bizler için kriptolu paralelciler ifadesini kullandığını gördük.

Aydın Ünlü de bilir ki; biz yamuk olmamak için ömrünü feda etmiş insanlarız. Paralel ne ise, onu da bilmeyiz, yanından da geçmeyiz.

Sayın Aydın Ünlü eğer söylediği manada bir paralel görmek istiyorsa Kocaeli'nde; 2014 yerel seçimlerinde cemaatten para alanlar paraleldir. 2014 yerel seçimlerinde cemaatten büyük şehir adayı için arabalar alan kimse onlardır paralel. Aynı seçimde cemaate 5 bin müşahit kartı dağıtanlar paraleldir. Bunun için de aynaya bakması yeterlidir.”

12598 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 9 Yorum

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER