SP’Lİ MUSTAFA CAN: KOCAELİ ŞAHLANIŞIN ADRESİ OLACAK

SP’li Mustafa Can: Kocaeli şahlanışın adresi olacak

Saadet Partisi’nin önemli isimlerinden olan Mustafa Can, İslam Birliği’nin önemine vurgu yaptı

Keşke dememek için herkesin ona göre yaşaması gerektiğinin altını çizen Can, Saadet Partisi’nin çalışmalarının önemine değindi.

Önümüzdeki aylarda yapılacak olan İzmit ilçe başkanlığı için şimdiden adaylığını açıklayan Mustafa Can, kenti rahatlatabilecek bazı önerilerde de bulundu.

Saadet Partisi’nin iktidar fişeğinin ilimizden atılacağını öne süren Can, yaptığı paylaşımında şunları dile getirdi:

“BİR GÜN KEŞKE DEMEMEK İÇİN TAKATİNİZİN SONUNA KADAR MÜCADELE EDELİM, BİLELİM Kİ YÜZLERCE KEŞKE SONUCU DEĞİŞTİRMEYECEKTİR.
Hayatımızın bir çok bölümünde çok kullandığımız bir terim ve sözcüktür Keşke yapmasaydım. Keşke girmeseydim, Keşke derslerime veya işime daha fazla zaman ayırsaydım, KEŞKE, KEŞKE, KEŞKE Bu keşkeleri çoğaltmak mümkün.
İnsan yaşamı boyunca uzun mücadele ve çalışma neticesinde bir başarıya ve hedefe ulaşır. Başarının sonunda büyük bir mutluluk duyar ve adeta yorgunluğunu unutur. Tam tersi başarısızlıkla sonuçlanan bir mücadelenin neticesinde sebep ve sonuç ilişkisi incelenirken. Hep keşkeler çıkar karşımıza keşke çok çalışsaydım, keşke bu hatayı yapmasaydım ama sonuç değişmeyecektir. Bu sebeple elimizde bulunan değer ve kıymetlerimizin değerini bilmek ve ona göre hareket etmek zorundayız. En başta Ailelerimizin değerini bilmeliyiz. Anne ve babalarımızın büyüklerimizin. biz bilmeliyiz ki Çocuklarımız aynı değer ve saygıyı göstersinler. Mesela ben günlerce babamın kabrinin başında yatsam bir kere elini öpebilir ve sarılabilir miyim bu da benim en büyük keşkem.
Üzerinde yaşadığımız ve şehit kanları ile sulanarak bize emanet edilen bir vatan var. Nasıl kazanıldığını nasıl bedeller ödendiğini bilmek ve gereken hassasiyet ve önemi göstermek zorundayız. Bir şeyi kaybetmeden değeri anlaşılmaz. Bu gün neredeyse bir parçamız olan Suriyeli kardeşlerimizin bir vatan toprakları, evleri işleri. çocuklarının okuduğu okulları ve arkadaşları vardı. Bu gün en zorunlu ihtiyaçlarını bile başkalarının yardımı ile aşabiliyorlar.
Bütün bu gerçekleri bize yıllarca anlatan ve TEK ÇARE İSLAM BİRLİĞİ DİYEREK bunun mücadelesini veren ERBAKAN Hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Şartlar ne olursa bir ülke hele bizim gibi İslam ülkeleri sorunları kendi inanç ve değerlerine bağlı kalarak çözmek ve İSLAM BİRLİĞİNİ KURMAK İSTEYENLERE DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ. Yıllar sonra KEŞKELER BİR ŞEY İFADE ETMEZ Soralım bakalım Suriyeliler’e, Iraklılar’a, Libyalılar’a keşkeleri neler.
Bütün bu gerçekleri bilen Biz Milli Görüşçüler Keşke dememek için çok çalışmak ve Saadet Partisini iktidar yapmak--İSLAM BİRLİĞİNİ KURMAK ZORUNDAYIZ.
BU SEBEPLEDİRKİ KOCAELİ BU ŞAHLANIŞIN ADRESİ OLACAK VE İZMİT SAADETİN İKTİDARININ İŞARET FİŞEĞİ OLACAKTIR. ÇÜNKÜ SAADET İZMİTTE KEŞKE DEMEYECEK ÇOK SAADET PARTİLİ VAR.”

2646 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER