ALPASLAN İŞCAN HALKI YÜZMEYE DAVET ETTİ

Alpaslan İşcan halkı yüzmeye davet etti

Yeniköy Kalıcı Konutları Başiskele Kapalı Yüzme Havuzunda yüzme dersi veren Gölcük Akademi Yüzme Kulübü  Baş Antrenör Alpaslan İşcan ve yönetimi halkı yüzmeye davet etti

İŞCAN ‘‘600 SPORCUMUZ VAR’’

Gölcük Akademi Yüzme Kulübü  Baş Antrenör Alpaslan İşcan ‘‘Bizim Değirmendere ve burada eğitim gruplarında çok çatalda 600 tane sporcumuz var. Yaş gruplarımız 3-12 arası.13yaş ilerisi ise yetişkin olarak geçiyor. Yüzmek isteyen herkese yüzme öğretiyoruz. Kayıtlarımız 15 Haziranda başladı ve yaz boyunca devam edecek. Başiskele halkını davet ediyorum. Yaz okuluna yönelik seanslar yapıyoruz. Bay ve Bayanlar seanslarımız var.

 

HAFTANIN ALTI GÜNÜ DERS VERİYORUZ

İşcan haftanın altı günü ders verdiklerini ve buraya sadece yüzmek kurslarındaki öğrencilerin yanı sıra her vatandaşımız da seans saatlerine göre yüzme görebilirler. Kurslarımız ise sabah 08.00 başlayıp 12.00’da ilk seansımız mevcuttur. İkinci seansımız ise 15.30-18.00 son seansımız ise 18.00’dan akşam 20.00’ye kadar ders veriyoruz. Ramazan ayından sonra yüzme derslerimize aralıksız devam edeceğiz.

 

HALKIMIZA GÜNLÜK 15 TL AYLIK 150 TL

Gölcük Akademi Yüzme Baş Antrenör Alpaslan İşcan vatandaşlarımızın bu havuzdan yararlanabileceğini ve havuzun ücretleri hakkında bilgi verdi. Buraya gelen vatandaşlarımız günlük yüzmek isterlerse 15 TL ücreti ile kullanabilirler. Ancak üyelik yaptırmak isterlerse aylık 150 TL fiyatındadır. Bu havuzumuz spor kompleksi gibi tasarlanmıştır. Burada Fitness, Pilates, Dans , Jimnastik, Aekido salonlarımızdan da  Ağustos ayından itibaren yararlanabilirler. Şuan havuzla başladık ve diğer sporlarımızı da yavaş yavaş yapmaya devam edeceğiz diyerek sözlerine devam etti.

 

HAVUZUMUZ YAZ KIŞ AÇIK OLACAK

İşcan son sözlerinde ise ‘‘Havuzun en büyük özelliği ise Türkiye’nin ve Kocaeli’nin en iyi havuzlardan bir tanesi. Ford Otosan ve Vehbi Koç tarafından yapıldı. Daha sonra Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’a vermesi ile ihaleye çıkardıktan sonra bizde bu ihaleyi kazandık. İlimizde zaten havuz sıkıntısı var. Kışın daha çok sıkıntı olurken bu havuz da bu sıkıntılarla karşılaşmayacağız. En büyük özelliği ise Engellilere yönelik her şeyi düşünülmüş olması havuzda eğitim alabilmesi ve eğitim alabilecekleri yerdir. Kışında daha çok engellilere yönelik derslerimiz olacak. Havuzumuzda antrenörlerimiz ve cankurtaranımız vardır.

 

 

HALKIMIZ HAVUZ KURALLARINA UYMALARI GEREKİR

Halkımız ve her birey burada gelip kurallar içerisinde hem abone olabilir hem bu havuzumuzdan faydalanabilir. Seanslarımız ise 12.00-14.30 ilk seansımızın ardından ikinci seansımız ise 15.3018.00 ve son seansımız 20.00.22.00’a kullanabilirler. Haftanın altı günü içerisinde ve Cuma günleri ise havuzumuz gün boyu kapalı olup genel temizlik bakım üzerine yapılıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günü Bayanlar olurken Salı, Perşembe ve Pazar günleri ise sadece Bay vatandaşlarımız yüzebilir. Cumartesi ve Pazar günü ise ailelere 12.00-14.30 arası bir seansımızı onlara ayırdık. Ailelerde rahatça yüzebilirler. 

 

HAVUZUMUZ YARI OLİMPİK

Havuzumuz 1.60’dan 1.70 metreye kadar derinliğindedir. Havuz yarı olimpik standartlarında 12.5 genişlik ile 25 metre uzunluğundadır. Avrupa standartlarında ve ulusal yarışmalarda yapılabilir. Çevre düzenlemesinin yanı sıra Restoran her iki tarafıyla açık verandası ve kapalı alanı, modern mutfak ve 13 güvenlik kamerası ile dikkat çekiyor. Yarışmalarda gelecek sporcularımızın konaklaması için otelimizde mevcuttur. Başiskele Kapalı Havuzu resmi açılışı bize verilen bilgilere göre ramazan bayramından sonra her hangi bir tarihte açılacaktır’’ diyerek sözlerini bitirdi.

3368 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Spor Toto 3.Lig 1.Grupta mücadele veren Kocaelispor ile Gölcükspor, yeni sezonda aynı grupta mücadele verecek. Kocaelispor yeni sezona kendi sahasında 3 Eylül’de Tekirdağspor ile sezona başlayacak. Gölcükspor ise deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak

Birlik tempo yükseltti

Birlik tempo yükseltti

Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına her geçen gün artan tempolu idmanlarla devam ediyor. Dün yapılan akşam çalışmalarında kırmızı beyazlı futbolcular oldukça yorucu bir idman yaptı

Bağçeşme çalışmalara başladı

Bağçeşme çalışmalara başladı

1.Küme ekiplerinden Bağçeşmespor takımı yeni sezon çalışmalarına önceki gün kendi tesislerinde başladı

Tolga’ya teklif yağıyor

Tolga’ya teklif yağıyor

İlimizin başarılı futbolcularından Tolga Çoban’a yeni sezonda teklif yağıyor

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Süper Lig ekiplerinden Çubuklu Balaspor  yönetim kurulu önceki gün yeni antrenörünü belirledi

Doğantepespor antrenörünü buldu

Doğantepespor antrenörünü buldu

Amatör Süper Lig’de mücadele eden Doğantepespor ekibi yönetim kurulu yeni sezonda takımın antrenörü konusunda kararını verdi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER