BAŞİSKELE’NİN İNCİSİ DOĞANTEPESPOR OLACAK

Başiskele’nin incisi Doğantepespor olacak

Amatör Süper Lig’de mücadele veren Doğantepespor, yeni tesisleriyle birlikte bu sezonda farklı bir kulübe bürünecek. Başkan Ertan Demirhan” Bundan sonra Doğantepespor, Başiskele’nin incisi olacak”dedi

Doğantepespor’un 8 yıldır başkanlığını yapan Ertan Demirhan, başarılı gelecek için büyük adımlar atacağını dile getirdi. Geçmiş dönemlerden büyük ders aldığını söyleyen Doğantepespor Kulüp Başkanı Ertan Demirhan “ Bundan sonra Doğantepespor’u yeni bir kimliğe bürünerek, kötü imajlardan arınıp, Kulübe yakışan bir kimlik yeni sezonda yapılan Spor tesisleriyle Başiskele’nin incisi olmak istiyoruz. Bunun içinde bu sezonda yönetim kurulum ile sıkı bir çalışma yapıyorum”dedi.

 

BAŞARININ YARISINI YAPTIM

Ticaret işiyle uğraşıyordum. Doğantepespor ile 8 yıl önce Doğantepespor’un gençlerinden gelen teklif ile takımın başkanlığına geldi. Başkanlığna geldiğim Doğantepespor’da hedeflerimi yavaş yavaş geliyorum. 8 yıl içinde yapmak istediğim projelerin % 50’sini yaptığıma inanıyorum. Benim en büyük hedefim olan Bu kulübü Başiskele’nin incisi yapmak için büyük bir uğraş veriyorum. Bundan sonraki projelerimizde altyapımıza önem vermek ve gelecek için başarılı bir kulüp haline gelmek istiyoruz.

 

ALTYAPIYA YÖNELECEĞİZ

Yeni sezon büyük projelerimiz var. Bunlardan bir tanesi gençliğimize önem vermek. Karadeniz kökenlik bir ağırlık içinde olan Doğantepespor’da genç sporculara büyük önem vermeyi düşünüyorum. Kulüp olarak tesislerimize kavuşmanın mutluluğu ile birlikte altyapımızı en üst seviyelere yönetim kurulumuz ile birlikte taşımak istiyoruz. Daha iyi bir gelecek oluşturmak bizim için güzel olacak. En büyük hedefim pırıl pırıl bir gençliğe ve alt yapıya kavuştuğumuzda benim en büyük moral kaynağım olacak.

 

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR EDERİM

Doğantepespor Kulübü olarak, 8 yıldan beri büyük bir özlemini çektiğimiz Spor Tesislerine yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu spor tesislerinde büyük emekleri olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın bizlere büyük destekleri oldu. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Doğantepespor Kulübü olarak bu tesislerle örnek bir kulüp olacağız. Doğantepespor Kulübü Başkanı olarak, daha büyük bir yükün altına girdiğimi düşünüyorum. Tesislerin olmasıyla daha büyük sorumluluklar altına girdim.

 

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Doğantepespor olarak gelecek senelerde büyük hedeflerimiz var. Spor alanında başarılı bir kulüp olmak ve Doğantepespor kulübü olarak en üst seviyelere gelmek istiyorum. Hedefsiz hiçbir Karadenizli insan olmadığı gibi Doğantepe başarıya ve hedefe layık bir kulüp olacak. Doğantepespor’u Başiskelenin başarılı bir kulübü yapmanın mücadelesini vereceğim. Burası tesislerimiz ile güzel bir ortam ile spor branşlarını sürdürecek.

 

GÜZEL BİR TESİS OLDU

Çok güzel bir Spor Tesislerine kavuşmuş durumdayız. Bu güzel bir tesisin yapılmasının ardında daha büyük bir sorumluluk altına girmiş bulunuyorum. Bizlere yakışık bir şekilde bu tesislerde lig mücadelemiz olacak. Kocaeli Amatörüne layık olmaya çalışacağız. Centilmence sporumuzu yaparak, başarılarımızı bizlere yapılan bu tesislerimizde güzel futbol güzel spor ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın hediye edeceğiz.

 

TECRÜBELER KAZANDIM

8 yıldır Doğantepespor’un başkanlığına yaptığım dönemlerde büyük tecrübeler kazandım. Bundan sonra takım için daha iyi araştırım çalışmalar yapacağım. Kulübüm adına bundan sonra daha iyi çalışmalarımız olacak. Bu yıldan itibaren Kulübümüzü en üst seviyelere taşımaya çalışacağız. Futbolda hırs ve istekler olduğunda bazen kötü şeyler yaşanıyor. Bundan sonra kulübüm adına bunlar yaşanmayacak. Bu yıl yepyeni bir Doğantepespor ile başarılar üst üste gelecek.

 

ALTYAPIYA ÖNEM VERECEĞİM

Altyapı denince futbolun ana temeli olarak biliniyor. Doğantepespor olarakta geçmiş dönemlerde bunları yaşadık. Bizler 8 yıldır alt yapısız Amatör liglerde mücadele verdik. Devamlı hazır futbola yöneldik. Esas görevimiz altyapı olması gerekirken, bu oluşumu yapamadık. Bununda üstümüzde bir ezikliğini yaşadık. Bundan sonra bu ezikliğimizi kaldıracağız. Doğantepespor olarak bu yıldan itibaren kendi sporcularımızla altyapıya büyük bir önem vereceğiz. Alt yapımız en üst düzeyde olacak. Böylelikle Organik bir takım ortaya çıkacak.

 

KULÜPLERİN YANINDA OLACAĞIM

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyesi olarak bu yıl Dış ilişkiler sorumluluğu görevi yapacağım. Bu görevimin sorumluluğunu iyi biliyorum. Burda yapılması gereken ne olursa bunlara yapmak istiyorum. Kulüpler Başkanları ile KASKF arasında bir köprü vazifesi ve sesi olmayı düşünüyorum. Tüm takımlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeyi düşünüyorum. KASKF Başkanı Murat Aydın, bana böyle önemli bir görevi layık gördü. Amatör spor kulüpleriyle koordineli olarak çalışmalarım olacak. Başkan Murat Aydın ile birlikte güzel şeyler yapacağım. KASKF’de heyecana heyecan katmak istiyorum.

 

 

GENÇ FUTBOLCULARA YÖNELECEĞİZ

Futbol denilince ilk akla özveri ve ekip işi olduğunu yaşadığım süreç içinde gördüm. Bu kulüpte çok samimi ortam içinde çalıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Bu yıl yeni bir yenilik getirdik. Doğantepespor’a bu yıl Sportif direktör olarak ilimizi sevilen sıması Mustafa Kürkan’ı getirerek, büyük bir atılım yaptık. Bu yıl Amatör Süper Lig’de genç futbolculara yönelik olarak transferlerimiz olacak. Geçmiş dönemlerde büyük hatalar yaptık. Fakat bu seneden itibaren ince eleyip, sıkı bir çalışma yaparak, transfer çalışmalarını gençlere yönelik yapacağız. Her zaman mücadelelerimiz bir üst seviye olacak. Bunu da ekimiz ile birlikte birlikte yapacağız. Artık Doğantepespor olarak kurumsallaşmak istiyoruz.

 

BRANŞLAŞMAYA GİDECEĞİZ

Doğantepespor Kulübü denince ilk akla futbol geliyor. Doğantepe küçük bir Trabzon şehri diyebiliriz. Burda her zaman yatıp kalktığınızda futbol konuşuluyor. Burda artık Muhtarımız Mithat Öztürk ile birlikte futbolun dışında farklı aktiviteler yapacağız. Bunun ile birlikte Masatenisi, Voleybol, Basketbol gibi branşlara yer vermeyi düşünüyoruz. Doğantepespor olarak sadece futbol olmayacak. Futbol olarak değil birçok branşta spor branşlarıyla Doğantepespor Kulübü anılması için mücadele vereceğiz.

 

DOĞANTEPE OLAY OLMAYACAK

İki sene öncesinde başlattığımız çalışmalarımız ile bundan sonra Dogantepespor’da artık şiddet olmayacak. Yönetim kurulu üyelerimiz ile Taraftarlarımızın arasına katığımız sesi ve saygısı olan büyüklerimiz ile birlikte artık yaşanan kötü olaylar burada olmayacak. Küfürlü tezahüratlar da olmayacak. Bunun çalışmalarını başlattık. Doğantepespor olarak maçlarımızda her iki takımda alkışlanarak, sahaya çıkacak. Maçta yensekte yenilsekte rakip takımlar buradan alkışlar ile ayrılacak.”Kötü söz sahibinindir” sloganıyla sezonu açacağız.

1634 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Spor Toto 3.Lig 1.Grupta mücadele veren Kocaelispor ile Gölcükspor, yeni sezonda aynı grupta mücadele verecek. Kocaelispor yeni sezona kendi sahasında 3 Eylül’de Tekirdağspor ile sezona başlayacak. Gölcükspor ise deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak

Birlik tempo yükseltti

Birlik tempo yükseltti

Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına her geçen gün artan tempolu idmanlarla devam ediyor. Dün yapılan akşam çalışmalarında kırmızı beyazlı futbolcular oldukça yorucu bir idman yaptı

Bağçeşme çalışmalara başladı

Bağçeşme çalışmalara başladı

1.Küme ekiplerinden Bağçeşmespor takımı yeni sezon çalışmalarına önceki gün kendi tesislerinde başladı

Tolga’ya teklif yağıyor

Tolga’ya teklif yağıyor

İlimizin başarılı futbolcularından Tolga Çoban’a yeni sezonda teklif yağıyor

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Süper Lig ekiplerinden Çubuklu Balaspor  yönetim kurulu önceki gün yeni antrenörünü belirledi

Doğantepespor antrenörünü buldu

Doğantepespor antrenörünü buldu

Amatör Süper Lig’de mücadele eden Doğantepespor ekibi yönetim kurulu yeni sezonda takımın antrenörü konusunda kararını verdi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER