ÇAYIROVA’DA SPOR ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Çayırova’da spor etkinlikleri başladı

Çayırova Belediyesi Anne-Çocuk Kulüplerinde, Bilgievlerinde ve Gençlik Merkezinde spor etkinliklerine  start verdi

Gençlerin 3 aylık yaz tatillerini dopdolu geçirmelerini sağlayacak yaz okulları Çayırova Belediyesi Anne-Çocuk Kulüplerinde, Bilgievlerinde ve Gençlik Merkezinde start aldı. Yaz okullarında Kuran-ı Kerimden, değerler eğitimine, yüzmeden masa tenisine, jimnastikten eğlenceli atletizme, müzik ve resim kurslarından her türlü el sanatları ve sportif aktivitelere yer verildi.

 

2.000 ÖĞRENCİ EĞİTİM ALIYOR 

Çayırova Belediyesi 3 aylık yaz tatilinde çocuklara yaz okullarını sundu. Birçok alanda verilen eğitimlerle zengin bir içeriğe sahip yaz okulları Anne-Çocuk Kulüpleri ve Bilgievleri bünyesinde gerçekleştiriliyor. Eğitim, kültür ve sportif alanlarda verilen eğitimlerde toplamda 2.000 öğrenci faydalanıyor.

 

10  AYRI NOKTADA HİZMET 

Sanattan eğitime, müzikten spora kadar birçok alanda verilen eğitimler çerçevesinde 5 ayrı Anne-Çocuk Kulübünde, 4 ila 6 yaş arası çocuklara eğitim veriliyor. Kuran-ı Kerim dersi başta olmak üzere, çocuklar değerler eğitimine de katılıyor. Yine aynı zamanda çocuklara yüzme dersleri de belirli tesislerde veriliyor.

 

SPORLA YAŞIYORLAR 

Anne-Çocuk Kulüplerine ek olarak 4 ayrı Bilgievlerinde ve Gençlik Merkezinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitim alan çocuklar Kuran-ı Kerimden, değerler eğitimine, yüzmeden masa tenisine, jimnastikten eğlenceli atletizme, müzik ve resim kurslarından her türlü el sanatları ve sportif aktivitelere katılıyor. Birbirinden güzel eğitim alanları ve zengin içerikli aktivitelerle yaz aylarında güzel bir tatil yapan çocuklar aynı zamanda eğitimden ve spordan da uzak kalmıyor.

 

SPORLA DOLU TATİL 

5 ayrı Anne-Çocuk Kulübü, 4 ayrı Bilgievi ve Gençlik Merkezi çatısı altında toplamda 2.000 öğrenciye yaz okullarında eğitimler verdiklerini aktaran Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yaz okulları ziyaretinde öğrenciler ve velilerle bir araya geldi. Çocuklara ve onları bekleyen ailelerine dondurma ikram eden Demirci, velilerle de yaz okulları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Birçok alanda etkili olacak olan bir yaz okulları planlamasını yaptıklarını ve projeyi hayata geçirdiklerini açıklayan Demirci, Anne-Çocuk Kulüpleri ve Bilgievleri bünyesinde öncelikli olarak Kuran-ı Kerim ve değerler eğitimine özen gösterdiklerini açıkladı. Bunun yanı sıra yine çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerinin hedeflendiği birçok aktivitenin yer aldığı yaz okullarının çocuklara tatil dönemi boyunca çok iyi geleceğini söyledi.

398 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Spor Toto 3.Lig 1.Grupta mücadele veren Kocaelispor ile Gölcükspor, yeni sezonda aynı grupta mücadele verecek. Kocaelispor yeni sezona kendi sahasında 3 Eylül’de Tekirdağspor ile sezona başlayacak. Gölcükspor ise deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak

Birlik tempo yükseltti

Birlik tempo yükseltti

Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına her geçen gün artan tempolu idmanlarla devam ediyor. Dün yapılan akşam çalışmalarında kırmızı beyazlı futbolcular oldukça yorucu bir idman yaptı

Bağçeşme çalışmalara başladı

Bağçeşme çalışmalara başladı

1.Küme ekiplerinden Bağçeşmespor takımı yeni sezon çalışmalarına önceki gün kendi tesislerinde başladı

Tolga’ya teklif yağıyor

Tolga’ya teklif yağıyor

İlimizin başarılı futbolcularından Tolga Çoban’a yeni sezonda teklif yağıyor

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Süper Lig ekiplerinden Çubuklu Balaspor  yönetim kurulu önceki gün yeni antrenörünü belirledi

Doğantepespor antrenörünü buldu

Doğantepespor antrenörünü buldu

Amatör Süper Lig’de mücadele eden Doğantepespor ekibi yönetim kurulu yeni sezonda takımın antrenörü konusunda kararını verdi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER