GKD BASIN TOPLANTISI YAPTI 

GKD basın toplantısı yaptı 

Biz İzmit’iz grubu kurucusu Hüseyin Erol, Kocaelispor’a destek için Genç Kocaelililer Derneği(GKD)’nin kurucu üyeleri, eski başkan ve yöneticileriyle bir araya gelerek basın toplantısı düzenlendi

GKD TAM KADRO KATILDI

GKD Kurucularından Hüseyin Erol ,Başkanı Sedat Köse ve Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ile Genç Kocaeliler Derneği yönetimi Gökhan Elbir , Ali Uygun Metin Karan, Necla Savaş , Zehra Kaya Kılıç , Kadir Genç , Ceyhun Yalçın , Ayhan Varol , Cem Şakoğlu , Haluk Ercan , Sinan Kebenç , Ali Yuksel , Cüneyt Bakıroğlu toplantıya katılanlar arasındaydı. Toplantı ise kahvaltı ile başladıktan sonra GKD Başkanı Sedat Köse ve Kurucusu Hüseyin Erol ilk söz alarak toplantı başladı.

 

1011’DE 174 KATKI SAĞLADI

Kocaelispor geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına 1011 forma kampanyası açıklamıştı. Basın mensuplarına verilen katılım sayısı 120 iken bugün itibari ile 174 kişi katıldığını ifade eden Bahri Yavuz GKD’ ye teşekkür etti. Genç Kocaeliler Derneğinden kampanyaya katılanlar ise GKD Kurucusu Hüseyin Erol GKD Başkanı Sedat Köse Metin Karan , Konsey Grubu , , Ceyhun Yalçın , Haluk Ercan , Kadir Genç , Ali Yüksel , Ali Uygun kampanyaya destek verdi.   

 

ŞEHİT AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM

Genç Kocaeliler Derneği Başkanı Sedat köse sözlerinde şunları ifade etti. ‘‘Değerli Başkanlarım öncelikle sözlerine başlamadan önce GKD eski başkanları Kocaelispor Başkanımız Bahri Yavuz başkanım değerli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Ülkemizin bu zor günlerine giderken her gün kötü bir haberler alarak şehit haberleri ile yankılanan bu günlerde ölenlere Allahtan rahmet geri kalanlarına baş sağlığı diliyorum.

 

BAHRİ YAVUZ’UN HER ZAMAN ARKASINDAYIM

Bugünlerin zorlu geçtiği günlerde Bahri başkanımızın bu şehre yaşatmış olduğu bu başarı öyküsünün kendisine çok teşekkürlerle adlandırılabileceğimiz ve altını doldurabileceğimiz inanmanın başarmak olduğunu güvenin şehre neler katabileceğini göstermesi ile Bahri Yavuz Başkanımıza binlerce teşekkür ederim. Bugünden sonra bugünden önce olduğu gibi bizimle ilgili şahsın yönetim kurulu başkanı yapmış Genç Kocaeliler Deneği olarak amaç bu görevim bittikten sonra Seda Köse olarak da her zaman arkanızda olabileceğimizi unutmayınız diyerek sözlerini bitirdi.

 

BAHRİ YAVUZ’UN ÇABASINI TAKDİR EDİYORUZ 

Genç Kocaeliler Derneği Kurucusu Hüseyin Erol sözlerinde ise ‘‘Geçmiş dönem başkanlarım Kocaelispor’un saygın Başkanı kardeşimiz Bahri Yavuz öncelikle burayı bize açan Sedat Köseye teşekkür etmek istiyorum. Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz bizim kardeşimiz birlikte bu kentte hizmet ettik. Bahri Yavuz buradaki birçok başkanımla çalıştı. Bunun motivasyon gücünü onun enerjisini yakından birer insan olarak onun kent adına Kocaelispor aşkı adına bu kente yaptıkları görmezden gelmek onu yok saymak yada bunu yapılmamış sayanlara mesaj vermek amacıyla biz Bahri Yavuz’un bu çabasını takdirle karşıladığımızı bugüne kadar yaptığı şeyleri her yerde anlattığımızı ve yapacağı tüm çalışmalarda yanında olacağını dile getirmek istiyorum’’ dedi.

 

1011’E BİZDE DESTEK VERDİK

Sözlerinin devamında ise Play Of maçını oynamadan şampiyonluğu kabul etmediği için ona biz saygı duyduklarını ve Play of maçı nerede oynanırsa oynansın biz bu kenti oraya taşıyacaklarını ifade etti. Bahri beyin geçen hafta yaptığı toplantıda 1011’in belli bir bedel karşılığında ismimizi yazdırarak destek verdiğini ve halkımızın takıma bir maddi destek ettiğini dile getirdi. Son olarak da ‘‘Biz bugün Sedat Başkandan bir şey talep edeceğiz. Önümüzdeki günlerde GKD Başkanı Sedat Köse bu kentteki ulaşabileceği ulaşabileceğimiz tüm sevil örgütlerini tüm hemşeri derneklerini çatı altına toplayarak kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. Bunu yapacak güçtedir’’ diyerek sözlerini noktaladı.

 

BU ŞEHRE AŞIK İNSANIM

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ‘‘Altı yaşımdan beri Kocelispor maçalarına gidiyorum. Süper Ligden Fenerbahçe maçı yenilgisi sonrası düşmüştük. İstanbul’dan ağlayarak geldim. GKD benim için çok değerli adaylık açıklamamı da buradan yaptım. Buradaki enerjisine inandığım için buradan yaptım. 18 yaşına girdiğimden beri buradayım hayaldi sevdaydı gerçek oldu. Bu renklere şık bu şehre aşık insanım ben şunu çok net gördüm 19 aydan beri görevdeyim.

 

HALKIN TAKIMI KOCAELİSPOR

Kocaelisporlu’luk duygusu olan herkes İzmitli duygusu çok yüksek. Kocaelispor karşı sevda ve sevgi etle tırnak gibi olmuş. Halk Kocaelispor geçmişine sahip çıkıyor. Markasına da sahip çıkıyor. Bu kulübe siyaset sokmadım. Halkın takımı Kocaelispor olacak demiştim. Bizim için en çok şey acımızı acıtan şey güvensizlik ve kurtulmaz duygusu vardı. Bu şehrin en büyük şehirlik duygusu kayboluyor olması ve konuşulması gereken şey budur. 1011 kampanyamızda 54 mahallesinin ismi olsun istiyorum’’ dedi.

1548 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Spor Toto 3.Lig 1.Grupta mücadele veren Kocaelispor ile Gölcükspor, yeni sezonda aynı grupta mücadele verecek. Kocaelispor yeni sezona kendi sahasında 3 Eylül’de Tekirdağspor ile sezona başlayacak. Gölcükspor ise deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak

Birlik tempo yükseltti

Birlik tempo yükseltti

Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına her geçen gün artan tempolu idmanlarla devam ediyor. Dün yapılan akşam çalışmalarında kırmızı beyazlı futbolcular oldukça yorucu bir idman yaptı

Bağçeşme çalışmalara başladı

Bağçeşme çalışmalara başladı

1.Küme ekiplerinden Bağçeşmespor takımı yeni sezon çalışmalarına önceki gün kendi tesislerinde başladı

Tolga’ya teklif yağıyor

Tolga’ya teklif yağıyor

İlimizin başarılı futbolcularından Tolga Çoban’a yeni sezonda teklif yağıyor

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Süper Lig ekiplerinden Çubuklu Balaspor  yönetim kurulu önceki gün yeni antrenörünü belirledi

Doğantepespor antrenörünü buldu

Doğantepespor antrenörünü buldu

Amatör Süper Lig’de mücadele eden Doğantepespor ekibi yönetim kurulu yeni sezonda takımın antrenörü konusunda kararını verdi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER