KULLAR YÖNETİMİNDEN BÜYÜK ÇIKARMA

Kullar yönetiminden büyük çıkarma

İlimizin köklü kulüplerinden olan Kullarspor Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek Kullarspor Kulübü Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi projelerinin hayata geçmesi için çalışmalarını gerekli mercilere sunum yaptı

Kullarspor Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş ve yönetim kurulu 2 yıldır önemli projeyi hayata geçirmek için uğraş veriyor. Altıntaş ve ekibi önceki gün projelerini anlatmak için TBMM’de Kocaeli Milletvekillerini ziyaret ederek, projeleri hakkında bilgi verdi. Kullarspor Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kullarspor kulübümüz 1975 yılından itibaren ülkemiz ve milletimize faydalı, sağlıklı, ahlaklı, milli ve manevi değerlere bağlı bir gençlik yetiştirme ideali çerçevesinde Kocaeli’mizde sosyal ve sportif faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ BİR PROJE

Göreve geldiğimiz günden bu yana sporcularımıza yeni ve modern bina ve tesislerde hizmet vermek için proje ürettik. 'Kullarspor Kulübü Gençlik Eğitim Ve Spor Merkezi Projesi' Kullarspor kulübümüz ve Kocaeli’nde spora ve sporcuya hizmet edecek çok önemli ve değerli bir proje olarak kulübümüzce hayata geçirilmek istenmektedir. Bir amatör spor kulübü olarak hizmeti sadece ilgili kurum ve kuruluşlardan beklemek yerine Gençlik Eğitim Ve Spor Merkezi projemizi önce hayal ettik, sonra etüt ve projelendirdik ve şimdi hayata geçirmek için kollarımızı sıvadık.

 

PROJE İKİ ETAPTAN OLUŞUYOR

Projemiz eğitim ve spor merkezi binası, açık spor sahası, basketbol, voleybol, tenis kortu olmak üzere iki etaptan oluşmaktadır. Binamızda 4 adet soyunma odası, fitness merkezi, kütüphane, mescit, yemekhane, eğitim salonları (masa tenisi, satranç, bilardo vs.) etüt odaları, eğitmen odası, antrenör odası ve sporcu muayene odası ile konferans salonu, yönetim odası ve seyir terası bulunmaktadır.

 

HÜSEYİN AYAZ PROJEYE DESTEK VERDİ

Projemiz ile ilgili öncelikle Başiskele Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Ayaz’a sunum yaptık ve Başkan Hüseyin Ayaz projenin gençliğe hizmet noktasında Başiskele ilçemize değer katacağını ve Başiskele Belediyesi olarak Gençlik Ve Spor Bakanlığı ile beraber projeye destek vereceğini belirtti. Kullarspor Yönetim Kurulu olarak Başkan Hüseyin Ayaz’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Daha sonra KASKF Başkanı Sayın Murat Aydın ve Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Sayın Muzaffer Çintimar’ı mevcut tesislerimize davet ettik ve proje sunumunu yaptık. Projemizle özel olarak ilgilenen KASKF Başkanı Murat Aydın ve projemizi beğenerek uygun mütalaa yazısını Gençlik Ve Spor Bakanlığımıza gönderen Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 

ANKARA ÇIKARMASINDAN MUTLU DÖNDÜK

Kullarspor Yönetim Kurulu olarak önceki gün projemize destek arayışları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisimize gittik.  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Fikri Işık ile  Kocaeli Milletvekillerimizi  bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Projemizin sunumunu yapma imkanı bulduğumuz, aynı zamanda beğeni ve destek taahhütlerini aldığımız ilk önce Bakanımız Fikri Işık’ın danışmanı Yahya Coşkun, vekillerimizden Sami Çakır, İlyas Şeker, Zeki Aygün, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, Mehmet Akif Yılmaz’a Yönetim Kurulumuza gösterdikleri ilgi ve hürmetten dolayı teşekkür ediyoruz."

 

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Kullarspor Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş sözlerine şu şekilde devam etti: "Değerli spor kamuoyu, Kocaeli’mizde amatör spor ve sporcuya hizmet edecek olan 'Kullarspor Kulübü Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi' projemiz ile ilgili çalışma ve girişimlerimiz devam edecek olup, çok değer verdiğimiz projemizi hayata geçirebilmek için gerekli mücadeleyi yönetim kurulu olarak vereceğimizi beyan eder, emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılar sunarım."

1464 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Kocaeli içerde, Gölcük dışarda

Spor Toto 3.Lig 1.Grupta mücadele veren Kocaelispor ile Gölcükspor, yeni sezonda aynı grupta mücadele verecek. Kocaelispor yeni sezona kendi sahasında 3 Eylül’de Tekirdağspor ile sezona başlayacak. Gölcükspor ise deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak

Birlik tempo yükseltti

Birlik tempo yükseltti

Kocaeli Birlikspor, yeni sezon çalışmalarına her geçen gün artan tempolu idmanlarla devam ediyor. Dün yapılan akşam çalışmalarında kırmızı beyazlı futbolcular oldukça yorucu bir idman yaptı

Bağçeşme çalışmalara başladı

Bağçeşme çalışmalara başladı

1.Küme ekiplerinden Bağçeşmespor takımı yeni sezon çalışmalarına önceki gün kendi tesislerinde başladı

Tolga’ya teklif yağıyor

Tolga’ya teklif yağıyor

İlimizin başarılı futbolcularından Tolga Çoban’a yeni sezonda teklif yağıyor

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Çubuklu Bala’da İsmail Caferoğlu devri başladı

Süper Lig ekiplerinden Çubuklu Balaspor  yönetim kurulu önceki gün yeni antrenörünü belirledi

Doğantepespor antrenörünü buldu

Doğantepespor antrenörünü buldu

Amatör Süper Lig’de mücadele eden Doğantepespor ekibi yönetim kurulu yeni sezonda takımın antrenörü konusunda kararını verdi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER