VÜCUDUNUZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR CLİNİCA ESTHETİC SALONU’NDA

Vücudunuza sihirli dokunuşlar Clinica Esthetic Salonu’nda

Siz de kilo probleminize son vermek istiyorsanız, en yakın zamanda Clinica Esthetic Sağlık ve Güzellik Salonu ile tanışmalısınız. Profesyonel kadro tarafından estetik dokunuşlarla bambaşka bir görünüme sahip olabilirsiniz

Kentimizde sağlık ve güzellik salonu olarak hizmet vermeye başlayan Clinica Esthetic Sağlık ve Güzellik Salonu alanında fark yaratıyor. Gerçekleştirilen farklı uygulamalar sonucu kişilere estetik dokunuşlarla bambaşka bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca zayıflama konusunda zincir bir program hazırlayan Clinica Esthetic’te birbirini takip eden, diyetisyen, spor koçu ve güzellik uzmanları tarafından uygulanan metotlar sayesinde başarı ise kaçınılmaz.

 

 

 

DOĞA DOSTU İŞLETME
Kişilerin estetik güzelliklerine ve yaşamına dokunan işletmede kullanılan ürünler bir dünya markası olmasının yanında tamamıyla bitkisel ağırlıklı. Örneğin, cilt bakımı uygulamalarında kullanılan ve üretimi İtalya’da yapılan COMFORT ZONE ürünlerinin formüllerinde kullanılan bileşenler doğaya ve insana hiçbir türlü zarar vermiyor. Çünkü bu ürünler bitkisel ağırlıklı. Clinica Esthetic Sağlık ve Güzellik Salonu kişilerin sağlığını düşündüğü gibi aynı zamanda doğa dostu bir işletme.

 

KESİN SONUÇLAR
Oldukça etkili formüller kullanarak kesin sonuca ulaşma hedefinde olan Clinica Esthetic’te hazırlanan karışımlar etkisini anında hissettiriyor. Farklı metodlarla desteklenen cilt bakım uygulamalarında yüzdeki kan dolaşımını hızlandırıp kullanılan ürünlerin daha efektif olması adına işlem esnasında lifting uygulaması yapılıyor. Bu sayede verilen hizmetten kesin sonuçlar alınarak, uygulama sonrasında kişinin sağlığını da hiçbir şekilde olumsuz olarak etkilemiyor. Yani işletme de her şey profesyonel kadro tarafından bir sistemle yürütülüyor.

 

 

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Clinica Esthetic’in temel hizmet içeriklerinden bir diğeri de kişiye özel olarak hazırlanan zayıflama programları. Bu doğrultuda zincir bir kadro oluşturan işletmede spor koçu, diyetisyen ve zayıflama cihazları eşliğinde bir program yürütülüyor. Bu program kişiye kilo verdirmenin yanında aynı zamanda kişinin sağlıklı beslenme ve hareket etme faktörünü hayatında da bir alışkanlık haline getirmeyi hedeflemektedir.

 

 

İLK İŞLEM DİYETİSYENLE

Peki Clinica Esthetic’te zayıflama programları nasıl işliyor? Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak Diyetisyen Emine Ulutürk ile görüşmeye alınıyor. İlk iş olarak kişinin vücut kitle endeksi ölçülüyor ve ölçüm sonucuna göre bir diyet listesi hazırlanıyor. Ayda dört görüşmeyi kapsayan programda kişinin kendisine verilen diyet listesine uyup uymadığı günlük olarak takip edilerek daha dinamik bir hizmet sunuluyor. Bu doğrultuda kişiler hem özenle izleniyor hem de işletmeyle sürekli bir iletişim halinde kalıyor. İşletme genellikle zoraki olarak uygulanan diyet programlarını kişiye sevdirerek bunu bir yaşam biçimi haline getirme hedefiyle başarıya odaklanıyor. Uygulamaya konulan programlarda kişilerin yaşam tarzları, yeme alışkanlıkları ve sağlık durumları göz önünde bulundurularak kişiye özel olarak hazırlanıyor.

 

 

AYDA 8 SEANS

Tabii Clinica Esthetic’te zayıflama programı sadece diyet programıyla sabit değil. Verilen diyet programları aynı zamanda profesyonel spor hocası Mehmet Sarıoğlu ile konsülde edilerek vücut kas ve yağ yapısı doğrultusunda şekillendiriliyor. Spor Koçu Mehmet Sarıoğlu, diyetisyen Emine Ulutürk’ün hazırladığı program dahilinde ve kişinin kitle endeksi sonuçlarına göre bölgesel bazda ayda 8 defa birebir veya grup şeklinde programlar hazırlıyor. Bu programlar spor salonu çalışmaları ve parkur yürüyüşlerini kapsıyor. Gerçekleştirilen çalışmalarda diyet programlarında olduğu gibi kişilere sevdirilerek hayatlarının geri kalanında devam ettirecekleri doğru spor yapma tekniklerini kazandırıyor.

 

 

TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Zincirin son halkası ise Güzellik Uzmanı Pınar Sarıoğlu ile zayıflama cihazlarıyla yapılan çalışmalar. Bu çalışmalar kapsamında ise alanında uzman olan Sarıoğlu ayda 4 seansı içeren incelme programı ve lenf drenaj seanslarını Ultrason&Radyofrekans Cihazı ile gerçekleştiriyor. Bu sayede zayıflama programı hızlandırılarak verilen kiloların kişide sarkma yapmasına engel oluyor. Gerçekleştirilen Ultrason&Rafyofrekans seansları hem vücut hem de yüzde uygulanan işlemler sonrasında hızlı bir şekilde fark edilerek kesin sonuçlar veriyor.

 

Facebook: facebook/Clinica Esthetic                    

İnsatgram: Clinica_Esthetic

ADRES: Şehit Rafet Karacan Bulvarı No:21 İzmit/KOCAELİ

(Kandıra Sapağı Real Yolu Üzeri SEPAŞ Çaprazı) 

TELEFON: 325 05 15

 

HER YÜZ FARKLI YAPIYA SAHİP
Cilt bakımı sadece temizlik, buhar, maskeden ibaret değildir. Merkezimizde uygulanan cilt bakımları için, önce cilt analizi yaptıktan sonra hangi bakımın yapılması gerektiğine karar veriyoruz. Çünkü her yüz farklı yapıya sahiptir. Taze ve nemli bir cildiniz yoksa en pahalı makyajı yapsanız dahi canlı ve güzel olması mümkün değildir. 
Bakımlı bir cilt daha az makyajla kendini gösterebilir. Aynı zamanda bakımlı bir cilt, makyajın cildin derinlerine inmesine de engel olur. Merkezimizde yaşlara göre çeşitli cilt bakımları yapılmaktadır. Genç ciltlere deri temizliği uygulanır ve mevsime göre hazırlanan doğal maskeler uygulanır. Sonrasın da ise cildin tipine göre nemlendirici ve koruyucu bakım tamamlanır. 

1689 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kötü iş çıkınca üzülen bir kuaförüm

Kötü iş çıkınca üzülen bir kuaförüm

Gebze’nin en marjinal, kendini en çok seven ve yaptığın işin bir sanat olduğunu ifaden Salon Aytaç’ın sahibi Aytaç Kalaycı, “Mesleğime sanatsal anlamda bakıyorum. Kötü iş çıkınca üzülebilen bir kuaförüm” dedi

Bu yemekler ve mekan sizi evinizde hissettirecek

Bu yemekler ve mekan sizi evinizde hissettirecek

Fethiye Caddesi Karagöz İş Hanı’nda yaklaşık bir yıldır hizmet veren Zeyno’nun Ev Yemekleri Lokantası birbirinden iddialı ve lezzetli yemekleriyle müşterilerini bekliyor

Gülüşünüz eksik kalmasın implantla tamamlansın

Gülüşünüz eksik kalmasın implantla tamamlansın

Diş implantı eksik olan dişlerin yerine işlevi yeniden kazandırmak için çene kemiğine yerleştirilen uygun malzemelerden yapılan yapay diş köküdür. İmplant uygulanarak hem eksik dişler tamamlanır hem de boşluktan dolayı oluşan estetik problemi giderilir.

Yaz günlerinde hafif lezzetler

Yaz günlerinde hafif lezzetler

Hafif börekleriyle ağızlarda unutulmaz lezzetler bırakan Göçmen Börekçisi, el yapımı alternatifleriyle ‘börek ağırdır’ inanışını ortadan kaldırıyor

Yaşam'ın tarifleri

Yaşam'ın tarifleri

Bu hafta; Tavuk etli taze fasulye salatası, patatesli mısır çorbasıve karadutlu marzipan lokmaları tarifleri sizlerle...

Haydi kadınlar motora!

Haydi kadınlar motora!

İlimizde 45 yıldır motor işleriyle uğraşan Refik Şahbazoğlu, daha faza kadın motor sürücüsü görmek istediklerini belirterek, “Herkese tavsiyem motora binmeleri” dedi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER