Adnan Üner

adnanuner41@gmail.com
Yazarın Tüm Yazıları

BUNLAR MI İŞ ADAMI..!

28 Temmuz 2016 Perşembe 00:00

AKP’li yöneticiler bu geçirdiğimiz büyük tehlike sonrası İnşallah akıllarını başlarına alırlar ve havadaki burunlarını aşağı indirip çevrelerindeki gerçekleri daha iyi görmeye çalışırlar.

Devlet içerisine soktukları hainler gibi kendi içlerine ve belediyelere soktukları FETO’cu hainleri de bir an önce temizlerler.

Belediye imkanları ile milyoner olan ve bu kazancından FETÖ terör örgütüne Himmet verenleri biliyorlar ve bizde biliyor ve bekliyoruz atacakları adımları.

Gebze Belediye başkanı Adnan Köşker’in FETO’cu olduğunu bilmeyen yok. Bir sürü bilgi belge olmasına rağmen yukarı dokunacak diye ona dokunamıyorlar. Bakın tek bir olayı bile ne kadar açık FETO’cu olduğunu açıklıyor.

Eskihisar’da sit alanına kaçak yapılan restoranı bilmeyeneniz yoktur.

İlk açıldığı zaman adının “kırık testi” olan restoranın hikayesini bir hatırlayalım.

FETÖ mütevelli heyeti, Kaymakam Salih Karabulut, Emniyet müdürü Abdulkadir Demir, Belediye başkanı Adnan Köşker’in inşaat mahallinde cay demlettirip sohbet ettikleri restoranın adı “kırık testi” çok belli oluyor diye değişmişti.

Bu gün bu restoran AKP İlçe başkanı tarafından işletiliyor.

İlçe başkanı “ Abi restoranın toprak sahibi FETÖ örgütünden ayrılmış, ilişkileri yokmuş” diye bana bir açıklama yaptı.

Cemaatn tüm imkanlarını kullanarak mal mülk kazan bunun himmetini Cemaate ver Cemaatide kazandır, İnşaata FETO’cu belediye başkanı göz yumsun, Kaymakam gelen evrakları İmzalamasın, FETO’cu  hakimler lehinde karar versin, sen sit alanını hallet. Sonrada ben FETO’cu değilim ayrıldım de sıyrıl.

Oh be ne rahat bu iş böyle.

Şimdi Gebze’de bazı yerlerin duvarları yıkılıyor, Köşker efendi bunları yenimi gördü, bekliyorum Tavuk Dünyası’nı.

Bakalım Cemaate dün yaptırdığı yere bu gün ne yapacak.

Köşker’in ve Dağdeviren’in emirleri ile Koşa koşa gidip Türkçe olimpiyatlarına platin,  altın, bronz, gümüş sponsor olanların şirketlerin listeleri karları mevcut. Bu gün TAYAŞ nöbet yerlerinde çikolata dağıtıyor. 

Dün Bank Asya ve Zaman nöbetçilerini de destekliyordu. Adem Taycı’nın Cemaatçiliğini kimse tartışmaz herkes direk evet der.

Medical Park, Yüzyıl Hastanesi, Ovam Tıp, Tayaş Demokrat Gebze gazetesini reklam ve matbu işler ile desteklerken bu gazete bangır bangır “AKP  Fethullah Gülen Hoca Efendiye kumpas kuruyor” diye yazılar yazıyordu.

Bunlar bilinçsiz reklam verenler mi?

Bilinçsiz reklam verenler ise benim eski gazetem ve şimdi çalıştığım Bizim Kocaeli Gazetesi’ne niye reklam alamıyorum bu firmalardan. 

Gebze Belediyesi bir sürü Demokrat Gazetesi’ni her odaya dağıtırken niye 1 tane Bizim Kocaeli Gazetesii  Gebze Belediyesine giremiyor?

Evet AKP kendi içine dönmeli. “ Bu belediye başkanı, bu ilçe başkanının dükkan sahibi, bu mahalle başkanı, bu meclis üyesi” gibi ayırımlara girmeden en ufak bir FETO ilişkisi olanı hemen içinden atmalı.

Yoksa ikinci darbede bu kadar şanslı olmayabiliriz, bir ihbarcı çıkmasa idi yanmıştık “Keten Helva” gibi.

6528 defa okundu.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER