2,5 SAAT YÜRÜMEK Mİ? 15 DAKİKA YATMAK MI?

2,5 saat yürümek mi? 15 dakika yatmak mı?

Andulasyon’da terapi yapanlar ile her gün 2,5 saat yürüyenler arasında iyi kolesterol düzeyleri karşılaştırıldı ve 15 dakika Andulasyon Terapi’nin 2,5 saat yürüyüşe denk geldiği ispatlandı

Gün ağarmadan kalkamıyorsanız, nefes ve eklem egzersizleri yapamıyorsanız, düzenli beslenip kilogram başına 40 mililitre su içemiyorsanız, her gün en az 10 km yürüyüş yapamıyorsanız, stresten uzak duramıyorsanız, kaliteli bir uyku düzeniniz yoksa, evinize döndüğünüzde çocuğunuza zaman ayıramıyorsanız, zaman zaman da olsa ağrılarınız oluyorsa sizin Andulasyon’a ihtiyacınız var demektir. İzmit’teki Forever Young by Medsa’da Andulasyon Terapi Cihazı’nda deneme seansına katılabilirsiniz. Seansla bilirlikte yüzünüzde gülümsemeye engel olamayacak ve hissettiklerine şaşıracaksınız.

 

HAREKETSİZLİK SALGINA DÖNÜŞTÜ

Spor yapmaya zamanınızın olmadığını düşünüyorsanız bilin ki egzersize ve spora en çok ihtiyacınız olan dönemdesinizdir. Stres yaşamın kaçınılmaz olgusudur. İnsanoğlu için de yeni bir şey değildir. Ölüm tehlikesi ve yaşamın varlığını tehdit eden her olay strese yol açmaktadır. Hareketsizlik salgına dönüştü. Masa başı uzun süreli oturmak başta omurgamız olmak üzere genel sağlığımıza çok ciddi zararlar vermektedir. Koşmak için yaratılmış olan insanoğlu oturarak sonunu hazırlıyor aslında. Bedenimiz artık yeteri kadar hareketli olmamanın bedelini ödüyor.

 

SPOR, YAŞAM İÇİN ZORUNLU

Egzersizden kaçınma ölümcül sonuçlara yol açabiliyor. Çok değil sadece 100 yıl önce insanlar günde 10 kilometre yürüyorlardı. Bugün söz konusu mesafe ortalama 350 metreye düştü. Birçok insan zaman sorununu bahane ederek sportif aktivitelere zaman ayıramadığından söz etmektedir. Oysaki spor, sağlıklı beslenmeyle birlikte yaşam için zorunlu olan aktivitelerimizdendir. Ancak 45 yaşını geçmiş kişilerin spor yaparken daha fazla dikkatli olmaları ve organlarımızı yormayacak şekilde spor yapmaları gerekir.

 

45 BİN HASTALIK!

En sağlıklı olanı düzenli ve tempolu yürüyüş yapmak. Koşmak, kondisyon çalışması yapmak gibi ağır sporlar özellikle diyet programında olanlarda kötü sonuçlara sebep olabildiğine dair çok örnekler yaşadık son yıllarda. Hareketsizlik ve stres 45 bin farklı tıbbi hastalığa zemin hazırlıyor. Stres, gündelik yaşamda karşılaşılan olaylar sonucu hissedilen sıkıntı ya da zorlanma durumudur. Bir başka önemli konu ise kilo problemleridir. Obezite günümüzde en önemli sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Obezite genel olarak bedenin yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının aşırı artması sonucu boy uzunluğuna göre vücut ağırlığının arzu edilen düzeyin üstüne çıkmasıdır.

 

 

UYKUSUZLUK KİLO YAPAR

Kilo verememe stresi veya sürekli değişen kilolar kişinin ruh halini ciddi oranda etkilemektedir. Kilo verilebilmesinin ilk dayanağı sağlıklı beslenme ve kaliteli uykudur. Kalitesiz uyku, gündüz kazandığımız her şeyi kaybetmemize yol açabilir. Ayrıca uyku sorunu tokluk hormonu leptinin salınımını engellemekte ve ciddi kilo alımları söz konusu olmaktadır. Uykusuzluğun hem birçok sebebi hem de sonuçları bulunmaktadır. Günümüzde birçok insanın kullandığı bir cümle var; ‘Sabahları dayak yemiş gibi kalkıyorum.’ Yani dinlenememiş olmak ve yorgun olma halinin özeti ve genel adı: Yorgunluk.

 

ÇARE; ANDULASYON TERAPİ

Fizyolojik yorgunluk, sağlık durumu normal olan bir kişide stres, diyet değişikliği, yetersiz istirahat ya da uyku bozukluğu veya aşırı aktivite durumlarında ortaya çıkmaktadır. Çare; her evin ihtiyacı olan ‘Andulasyon Bütünsel Terapi Cihazı’. Andulasyon özetle, sağlıklı yaşam anlamına gelmektedir, yeni bir biyofiziksel terapi yöntemidir. Temel prensip vücuttaki tüm sıvıların salınım yapmasıdır. Belirli dalga boylarındaki Andulasyon frekansları bedendeki sıvıları harekete geçirir ve salınım yapmasını sağlar. Vibrasyonun medikal kullanımıyla ve osilasyonun etki mekanizmasıyla ilgili araştırmalar, Andulasyon’unun iyileştirici etkisinin zeminini oluşturmaktadır.

 

SIVILARI HAREKETE GEÇİRİYOR

Bedenimizin yüzde 70’i sıvılardan oluşmaktadır. Günlük yaşantımızda hareketlerimizin azalması, sağlıksız beslenme, stres, uyku sorunları ve makro ve mikro düzeyde kirlenmenin artması nedeniyle bedenimizdeki sıvıların durgunlaşmasına adeta bir bataklık gibi kirlenmesine sebep olmaktadır. Bu durumda hücreler kendilerini yenileyemez. Andulasyon Terapi Sistemi, bedendeki sıvıları harekete geçirerek venöz dolaşımı artırıp kirli kanın geri dönüşünü, metabolik atıkların uzaklaştırılmasını kolaylaştırır.

 

BİLİM ADAMLARI VE DOKTORLAR

Modern hayatın temposu giderek arttıkça, iş ve özel yaşantılarımız her geçen gün bizden daha çok beklenti içine girmektedir. Rahatlama ve tekrardan enerji toplamaya her zamankinden daha az zaman ayırabilmekteyiz. İşte bu yüzden bilinçli bir şekilde beden ve ruh sağlığımızı korumak ve geliştirmek için harekete geçmeli, kendimize zaman ayırmalıyız. İşte bu amaçla, Andulasyon Bütünsel Terapi Cihazı önde gelen üniversiteler ve bilim adamları ve doktorlarla yapılan yoğun ortak çalışmaların sonucu geliştirilmiştir.

 

15 DAKİKA YETİYOR

Almanya’da yapılan çalışmada her gün düzenli olarak Andulasyon terapi yapanlar ile her gün 2,5 saat yürüyenler arasında iyi kolestrol düzeyleri karşılaştırılmış ve 15 dakika Andulasyon Terapi’nin 2,5 saat yürüyüşe denk olduğu ispatlanmıştır. Andulasyon Bütünsel Terapi Cihazı, yüksek kaliteli bir cihazdır. Bilimsel olarak sağlığınız üzerindeki pozitif etkileri, beden ve ruh sağlığınızı geliştirmeye ve korumaya yönelik sağladığı faydalar ispatlanmıştır.

 

AĞRILARINIZI GİDERECEK

Osilatif frekansları, hedeflenmiş derin ısı oluşturan kızıl ötesi ışın petleriyle birleştiren cihaz; ağrılarınızı geçirip, kas gerilmelerini ve krampları giderir ve semptomların pozitif yönde gelişmesini sağlar. Sistem biyolojik rezonanslar oluşturan osilatif salınımlarla terapiyi gerçekleştirme üzerine kurguludur. Bu osilatif rezonanslar kişinin ihtiyacına göre istenilen bölge ve yoğunlukta ayarlanabilmektedir. Bu proses tamamen taşınabilir Andulasyon Bütünsel Terapi Cihazı’na özgüdür. Osilatif dalgalar en derin kas dokularına kadar etkili olur, damarları genişletir, tüm organizmadaki sirkülasyonu hızlandırır.


DAHA İYİ ÇALIŞAN...

Doğal sonuç daha iyi çalışan bir metabolizmadır. Tüm hücrelere daha çok oksijen, hücre için gerekli besinlerin ve nöröpatik mesajların taşınması sonucu; kas gruplarındaki yük azalmakta ağrı hisleri yok olmakta veya çok azalmakta ve doğal fiziksel aktiviteler desteklenmektedir. Vücudun kendi kendini iyileştirme kabiliyeti uyarılmaktadır ve böylece fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlanmaktadır. Düzenli kullanımda önleyici olarak Andulasyon Bütünsel Terapi Cihazı aşağıdaki tipik rahatsızlıkları ve ona bağlı problemleri önleyebilir; sırt ve bel ağrıları, kas ağrıları, omurgadaki disk kaymaları, metabolik bozukluklar, lenfatik drenaj sistemi bozuklukları, uyku bozuklukları, kilo ve yağlanma sorunları.

 

EVDE DE KULLANILABİLİR

HHP Andülasyon Terapi Cihazı, evlerde bireysel kullanım için idealdir. Taşıması ve muhafazası oldukça rahattır. Mükemmel taşınabilir bir terapi cihazıdır. Tüm ailenin kullanımına uygundur. Çocuklarda düzenli olarak bu terapi cihazının üzerinde rahatlayabilirler. Kullandıkça rahatlama ve huzur elde ederek bilinçli bir sağlık koruma programına dahil olurlar. Günde sadece 15 dakikalık bir kullanımla; omurga esnekliği, gerginliğin azaltılması, dolaşım sisteminin uyarılmasını ve gündelik hayatın stresinin başarılı bir şekilde atılmasına kafi gelir. Andulasyon Terapi Cihazı, metabolik canlılığı sağlayarak, tüm yaş dilimlerinde sağlıklı yaşam sürmenizi mümkün kılar.

 

ALMAN GÜVENCESİYLE

Yapılan tıbbi araştırmalar sonucunda terapi cihazının tespit edilmiş hiçbir yan etkisi yoktur. Andulasyon Terapi Cihazı, yüksek kalite standartlarında ve akademik araştırmalar sonucu, Alman Federal Tıbbi Cihazlar Mevzuatı’na tamamen uygun olarak üretilmiştir. Alanında bilimsel geçerliliği akademik olarak ispatlanmış Alman kalitesi ve güvencesiyle üretilen tek cihazdır. Kilo verip aynı kiloları geri almaktan yorulmadınız mı? Andulasyon ile ‘yoyo’ etkisine son verin. Hayatınıza yeni bir sayfa açın.

3531 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER