4 HASTANENİN BAŞHEKİMİ DEĞİŞTİ

4 hastanenin başhekimi değişti

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı bazı sağlık tesislerinin yöneticiliklerine yeni atamalar yapıldı

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı bazı sağlık tesislerinin yöneticiliklerine yeni atamalar yapıldı. Dilovası Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç, İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne yönetici olarak atandı. Körfez Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Fatih Güneş ise Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne yönetici olarak atandı. Değişiklik yapılan sağlık tesisleri ve yeni yöneticileri şu şekilde;

İzmit Seka Devlet Hastanesi yöneticisi Op. Dr. Burak Karabulut Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne uzman hekim olarak, yerine Dilovası Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç yönetici olarak atandı.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi yöneticisi Uz. Dr. Bahattin Koç İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne uzman hekim olarak, yerine Körfez Devlet Hastanesi başhekimi Op. Dr. Fatih Güneş yönetici olarak atandı.

Körfez Devlet Hastanesi Başhekimliğine Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık atandı.

Dilovası Devlet Hastanesi Başhekimliğine İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalışan Op. Dr. Ömer Naci Yılmaz atandı.

Yeni atanan yöneticiler bayramdan sonra yeni görevlerine başlayacak.

 

DR. FATİH GÜNEŞ KİMDİR?

1972 yılında Çankırı (Atkaracalar ilçesi) Bozkuş köyünde doğdu. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2002 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi ihtisasını bitirdi. 2003-2011 yılları arasında Sivas Yıldızeli Devlet Hastanesi’nde başhekim olarak, 2011-2014 arasında İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak hizmet verdi. 2014 yılından beri Körfez Devlet Hastanesi başhekimi olarak çalışmakta iken Gölcük Devlet Hastanesi yöneticiliğine atanan Dr. Fatih GÜNEŞ 2 çocuk babası.

 

DR. AHMET SARIIŞIK KİMDİR?

1966 yılında Sandıklı’da (Afyonkarahisar) doğdu. İlk, orta, lise eğitimini burada tamamladı. 1989 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-1990 yıllarında (Tokat, Akbelen), 1990-1993 yıllarında Kocaeli Derince Sağlık Ocağında, 1993-2004 arasında Kocaeli Üniversitesi Mediko Sosyal merkezinde pratisyen hekim olarak görev aldı. 2007 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Aile Hekimliği Uzmanlığı aldı. 2007-2011 arasında İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak, 2012-2014 arasında Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi olarak çalıştı. 2014 yılından beri Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak çalışırken Körfez Devlet Hastanesi başhekimliğine atanan Dr. Ahmet Sarıışık iki çocuk babası.

 

DR. SADULLAH KIVANÇ TUNÇ KİMDİR?

1977 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Antalya’da yaptı.  2002 yılında Erciyes Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2002-2005 yılları arasında Muş Kızılağaç Sağlık Ocağında çalıştı.  2010 yılında Ankara Onkoloji Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’ndan uzmanlığını aldı. 2010-2011 yıllarında TUNCELİ 4. Tugay Komutanlığı Ambulans Helikopter Hekimliği yaptı. 2011-2014 yılları arasında Ardahan Devlet Hastanesinde  başhekim yardımcısı olarak çalıştı. 2014 yılından beri Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesi başhekimi olarak çalışırken İzmit Seka Devlet Hastanesi yöneticiliğine atanan Dr. Sadullah Kıvanç Tunç iki çocuk  babası.

 

DR. ÖMER NACİ YILMAZ KİMDİR?

1972 yılında Rize’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Rize’de tamamladı. 1995 yılında Trabzon KTÜ Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1995-1997 yılları arasında Artvin Şavşat Kireçli Sağlık Ocağı, Şavşat Devlet Hastanesi, 1998-2000 yılları arasında Rize Pazar sağlık ocağında çalıştı. 2005 yılında İzmir Tepecik SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalından uzmanlığını aldı. 2006-2012 yılları arasında Sivas Numune Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 2012 yılından beri Seka Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalışırken Dilovası Devlet Hastanesi başhekimi olarak atanan Dr. Ömer Naci Yılmaz iki çocuk babası.

24175 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER