A.ESAT URAL: ŞENEL İSTİFA ETSİN DİYE ÇABA SARF ETTİM

A.Esat Ural: Şenel istifa etsin diye çaba sarf ettim

Gebze Belediyesi’nin iştiraki olan Marmara Uzmanlar A.Ş. ve A. Esat Ural ile ilgili olarak iddialar devam ediyor. Şirketin eski çalışanlarının gönderdiği son mektupta A. Esat Ural’ın Gebze Kent Konseyi Başkanı olmak için neler yaptığı anlatılıyor

İşte o mektupta yazılanlar, “A. Esat Ural’ın bizlere söylediği Adnan Köşker neden benim kent konseyi başkanı olmamı istemiyor açıklasın. 2009 yılında Marmara Uzmanlara müdür olarak getirilen A. Esat Ural, benim buraya gelme amacım 3-5 parka müdürlük yapmak değil. Kent konseyi başkanlığı yapmaya geldim.

A.Esat Ural yakın çevresine Adnan Köşker 7 senedir bana verdiği sözü neden tutmamaktadır diye konuşmaktadır.

7 senede Adnan Köşker’in her istediğini harfiyen yerine getirdim ben bu yüzden Marmara Uzmanlar Müdürlüğünü kabul ettim. Adnan Köşker istedi diye aylarca Gültekin Şenel’in peşinden koştum. Kent konseyi başkanlığından istifa etsin diye çaba sarf ettim ve Gültekin Şenel istifasını vermek zorunda kaldı. Kent konseyi başkanlığı koltuksuz kaldı.

Daha ne bekliyor başkan? Koltukta boş kalmışken neden oturtmuyor başkan beni kent konseyi başkanlığına?

Sorun kent konseyi seçimi ise zaten bütün üyeler başkanın istediği kişiler. Bu demektir ki bugün kent konseyi seçimi olsa seçimi kazanacak tek isim benim. Ancak başkan halen erteleyip durmaktadır.

Zaten 7 senedir ne hikmetse bir türlü Gebzeli olamadım. Eğer kent konseyi başkanı olmayacaktımsa beni başkan neden Gebze’ye getirtti?

Ankara büyükşehirde işim hazırdı benim. Beni halen daha 3-4 tuvalet, 4-5 park müdürü yapıp sorumlularla tek bıraktı.

Peki, şimdi soruyorum ben daha ne kadar Marmara Uzmanlar’ın 3-5 parkına müdür olarak devam edeceğim? Adnan Köşker bana verdiği sözü ne zaman tutacak?

A.Esat Ural, her fırsatta yakın çevresine bu şekilde konuşmaktadır. Bizde Gebze halkı olarak soruyoruz; Sayın Adnan Köşker ne zaman bu adam sesini kesecek ve ne zaman bu adamın güzel Gebzemizden göndereceksiniz?

Gebze halkı olarak A.Esat Ural’a da soruyoruz; sizi Gebzeliler hoş karşılamayacak. Bundan sonra sizin gibi haini Gebze’de ne kadar ağırlayacağız. A.Esat Ural ya siz adam gibi bulunduğunuz koltuğu bırakın ya da insanlara kendi üzerindeki b…kları bulaştırarak ona buna çamur atmaktan vazgeç. Sizin gibi arı ve namusu unutmuş olmanızı herkes öğrenmiştir. Herkes kimin ne olduğunu biliyor.”

4655 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER