İBRAHİM ÖZCAN’A DESTEK YAĞDI

İbrahim Özcan’a destek yağdı

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı iken görevden alınan İbrahim Özcan'a destek yağdı

İlimizde Kocaeli Ülkü Ocakları binasının alınması için çabalayan ve yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan görevden alınmasının ardından sosyal medya hesabından adeta içini döktü. Özcan’a görevden alınmasının ardından sosyal medyada da destek yağdı.

İşte İbrahim Özcan’ın o açıklaması:

“Bugün itibariyle 4 yıldır şanla şerefle yürüttüğüm Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini, Sayın genel başkanımızın takdiri ve müsaadesi ile devretmenin onuru ve hüznünü yaşamaktayım. Hüzünlüyüm çünkü 4 senesi il başkanlığı olmak üzere geceli gündüzlü emek verdiğim teşkilatta fiili görevimin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Son nefesime kadar taşıyacağım ve çocuklarıma miras bırakacağım bu şerefli geçmiş en kıymetli apoletim olacaktır ve bundan daha kıymetli bir sıfat olacağını zannetmiyorum. Onurluyum çünkü gerçekten bu süreçte güzel işler gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Yaptıklarımız oldu, yapamadıklarımız oldu ama vicdanen huzurlu bir şekilde bu görevi devrettiğimize inanıyorum. Yine de takdir Ülkücü hareketin şerefli ve namuslu mensuplarınındır.”

Özcan’ın açıklaması bu şekilde devam ederken, açıklamanın ardından Özcan’a adeta destek mesajları yağdı. Efendi kişiliği ile tanınan Özcan’a hem MHP hem de Kocaeli Ülkü Ocakları mensuplarından bir sayfalarca yorum geldi.

İşte o yorumlardan bazıları:

Emin Şimşek: Rabbim Her şeyi gönlüne göre versin İbrahim Özcan reisim, iz bırakan reis olarak daima anılacaksın. Yeni göreve gelen Melikşah Taşkın kardeşimi tebrik eder, başarılar dilerim.

Muzaffer Yılmaz: Bugüne kadar kocaeli ülkü ocakları başkanlığını layıkıyla yürüten İbrahim Özcan reisime teşekkür edririm yerine atanan Melikşah Taşkın kardeşime de yeni görevinde başarılar dilerim.

Yaşar Şanlı: Görevi aldığı günden itibaren cansiparene çalışan Mülk Binası ve pekçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Sayınİbrahim Özcan Beyefendi başarıyla taşıdığı bayrağı, Sayın Melikşah TaşkınBeyefendiye devretmiştir.Bundan sonraki yaşamında mutlukuklar diliyorum.Yeni başkanada başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcısı olsun.

Oğuz Erhan Kopuk: İbrahim Özcan Kocaeli'yle damgasını vuran yiğit insan haksızlığa boyun eğmeyen her zaman Hakkı'n adaletin yanında olan kişiliğinden ötekiler gibi taviz vermeyen Kocaeli'nin koca reisi İbrahim Özcan'a selam olsun ... Siz cay demleyin egs ..

 

5548 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER