İHALE DOSYASI

İhale dosyası

22 Haziran ihale dosyası

Büyükşehir, tablet alacak

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 29 bin 472 adet tablet bilgisayar alacak. İhale 20 Temmuz Çarşamba günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İSU, çamur yakma tesisi yaptıracak

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Başiskele Kullar Çamur Yakma ve Enerji Üretim Tesisi inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 20 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü B Blok No:55’te yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

KOÜ’de hastaneye tıbbi malzeme alınacak

Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, anjiografi anjilopasti ünitesi 45 kalem tıbbi malzemesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 20 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de KOÜ hastanesinde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında üniversite hastanesinde satın alma bürosundan temin edilebilir.

 

Dilovası’nda korkuluk yaptırılacak

Dilovası Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, korkuluk yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Dilovası Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Ortaokula kapalı spor salonu yapılacak

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Etüt Proje ve Keşif Şube Müdürlüğü, Çayırova’daki Hasan Tahsin Ortaokulu’na kapalı spor salonu yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Bilgisayar, TV ve yazıcı satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi; 1 adet Toshiba marka dizüstü bilgisayar, 1 adet Samsung marka toplama bilgisayar, 1 adet HP marka yazıcı, 1 adet Seg marka televizyon, 3 adet 3 adet ofis masası, 3 adet koltuk ve 4 adet sandalyeyi satışa çıkarıyor. İhalesi 30 Haziran Perşembe günü saat 14.00’te Darıca Kaya Yediemin ve Otopark Hizmetleri’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli bin 200 TL olarak belirlendi.

 

10 bin TL’ye CNC makinesi satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet Balm marka CNC makinesini satışa çıkarıyor. İhalesi 11 Temmuz Pazartesi günü saat 11.30’da Gebze Güzeller Sanayi Sitesi Fatih Bulvarı Alptekin Sokak No:9 adresindeki Ümmetal Metal’de yapılacak. Malın muhammen bedeli 10 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de prefabrik bina satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet 173 metrekare hafif prefabrik binayı satışa çıkarıyor. İhalesi 13 Temmuz Çarşamba günü saat 10.15’te e Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Fuat Ergenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 18 bin 270 TL olarak belirlendi.

 

17 bin 500 TL’ye Citroen Berlingo satılacak

Kocaeli 4. İcra Dairesi, 41 ND 543 plakalı 2008 model Citroen Berlingo marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler tespit edilen aracın sol farının çatlak olduğu, bagaj kapısının darbeli olduğu, lastik ve döşemelerinin eski olduğu belirlenmiştir. Aracın kontak anahtarının ve ruhsatının olmadığı da tespit edilmiştir. İhalesi 23 Haziran Perşembe günü saat 11.00’de Kartepe Köseköy Mahallesi Estergon Caddes, No:4 adresindeki Nuh Beton A.Ş.’de yapılacak. Malın muhammen bedeli 17 bin 500 TL olarak belirlendi.

1669 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER